• ~Liddka
    (2019-09-14 10:25)
    Dajcie spokoj dziewczynie, przeciez to 4 muesiace po porodzie. Nie kazda jest taka anorektyczna jak ksiezna Kate!
  • ~lija
    (2019-09-13 18:25)
    wygląda pięknie
  • ~I po talii...
    (2019-09-14 09:43)
    Kto jej kazał wkładać bluzkę w spodnie z obniżonym stanem? Chyba ten, kto jej źle życzy. Takie pieniądze i tak zły wybór! Kosztowna marka to nie wszystko, trzeba jeszcze gustu i krytycznego oglądu w lustrze.
  • ~Lusia
    (2019-09-14 19:34)
    Co za presja!Nie dość macierzyństwo to wyzwanie,gdzie celem jest dziecko,to ma się wyglądać od razu jak modelka?każdy organizm jest inny.to fajnie,że babka nie daje się zwariować.
  • ~Solejukowa
    (2019-09-14 18:28)
    Przecietna dziewczyna ,kiepska aktorka ale miala duzo szczescia w zyciu trzeba przyznac
  • ~Ziuttka
    (2019-09-13 20:21)
    A Ziutek jeszcze nic nie napisal, bo on zawsze komentuje jak chodzi o babskie kiecki, d u p y , i inne problemki! Ziutek , czekam z utesknieniem na twoj wpis!
  • ~Inka
    (2019-09-15 05:03)
    Faktycznie jest ładna i fajną ma figurę. Ale charakter ma bardzo nieprzyjemny. Nie dziwię się że rodzina królewska jej nie lubi.
  • ~Babs
    (2019-09-16 11:28)
    Pod koniec ciąży księżna Meghan zaczęła bardzo tyć. Twarz tak jej się wypełniła, że policzki miała jak piłeczki. To istotne, by w ciąży nie jeść "za dwoje", tylko jak zwykle.Faktycznie, jak na cztery miesiące po porodzie i fakt, że podobno jest wysportowana, czynna i zdrowo się odżywia co ciągle jest podkreślane, nie wgląda dobrze. A ma TYLKO 37 lat i nie traci tych zbędnych kilogramów. Do tego fatalnie się ubrała:(
  • ~Vera
    (2019-09-15 09:46)
    Dajcie spokój. Strój jest niekorzystny, a poza tym urodziła w wieku 37 lat. W tym wieku organizm potrzebuje trochę więcej czasu na regenerację niż u 27-latki. Wygląda dobrze, Kate jest zdecydowanie za szczupła, wygląda wręcz niezdrowo, więc to nie jest najlepszy przykład.
  • ~Arendelle
    (2019-09-14 15:26)
    Meghan jest piękna, ma śliczną twarz i włosy. Jedynie do tego typu sylwetki trzeba zakładać ubrania podkreślające talię.