• ~Poll
    (2019-06-10 19:06)
    Co za i d i o c i. A ile mlodych dziewczat ktore jeszcze nie rodzily sa tluste, monstrualnie tluste. To nie sa geny, to nie geny, to zarcie, niepohamowane zarcia i picie slodkich niezdrowych napojow, malo such. Moze tak zajsc sie swoja d o o,o,o,o pa, a nie cudza!
  • ~czy to nie taka mala hipokryzja?
    (2019-06-10 13:31)
    "Nie ma dobrych genow"? A czy my jestesmy nazistami, zeby oceniac ludzi po gench, wedlug rasy czy kolorze skory? No chyba ze chodzi o Niemcow to to wtedy nasi "patrioci" krzycza ze to cale zlo z przeszlosci to oni maja w genach. Ale jak inni uzywaja okreslenia, ze cos bylo wyssane z mlekiem matki to mamy wtedy oczywiscie wielka narodowa histerie.
  • ~zlosliwcow nie brakuje
    (2019-06-10 19:57)
    Ciaza robi swoje spustoszenia . To normalne, nie ma co krytykowac i wysmiewac . Budzi podejrzenia dobre wygladanie po ciazy.
  • ~UK
    (2019-06-10 20:10)
    Murzynki SZYBKO tyją to juz taka rasa
  • ~dobrze poinformowany
    (2019-06-10 19:52)
    Po latach komuny nie rozumiemy Brytyjczyków. Niestety geny istnieją, nawet jeśli nam się to nie podoba. Podobnie istnieje coś takiego jak arystokratyczny wygląd. Jednakże przed ciążą Megan równiez go nie miała, więc o co chodzi?
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-06-11 01:12)
    ...teraz jet dupkso urosnie, cyce do pasa i tak sie skonczy krolwska rasa
  • ~fuchs
    (2019-06-11 08:33)
    Jeśli Owczarek Niemiecki to mądry pies, Jeśli Doberman to pies " bojowy", Jeśli Spaniel to pies "wodny", To rasom można przypisać cechy charakteru lub cechy osobowe. Tak samo jest z ludźmi . Murzyni są czarni Eskimosi są biali . Nie dla zabawy. I choćbyś się Z*E*S*R*A*Ł to genetyki nie ominiesz. Dawniej to sie nazywało Eugenika tylko niemiaszki poszli trochę dalej i wszystkim to się teraz kojarzy z zabijaniem.
  • ~zamknackw
    (2019-06-10 19:39)
    wyglada slabo
  • ~jas fasola i juzio bonk
    (2019-06-10 15:56)
    czy jedzenie fasolki po bretonsku , a moze szczawiu i mirabelek, lub osmiorniczek jest genetyczne , czy jest to tez mala hipokryzja ?
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-06-11 01:10)
    No niestety ksiaże wtopił tym razem.