• ~kisiek
    (2017-11-19 11:25)
    grunt , że głowa jest pod kontrolą...zupełnie odwrotnie mieli europosłowie PO podczas głosowania ostatniej rezolucji o Polsce. Tam głowy i ręce były poza wszelką kontrolą
  • ~www
    (2017-11-19 10:49)
    Gauleiterzy z der dziennika nie mają się do czego przyczepić to czepiają się fryzury. Już to przerabialiśmy gamonie.
  • ~Babunia
    (2017-11-19 10:52)
    No super, wreszcie Becia wyglada jak czlowiek! Ludzie , przeciez jest wiatr, no to i wlosy rozwiane , wiec o co chodzi.? Jak jest silny wiatr , to ja nosze albo kapelusz, albo , na plazy np, chusteczke. Ale jakby sobie zalozyla chustke, to by ja jeszcze pomylono z Elzbieta ll !
  • ~pielęgniarka
    (2017-11-19 10:23)
    oj deru:) czy w w związku z tą sensacyjną wiadomością odrobinkę popuściłeś w majtochy?
  • ~Nick
    (2017-11-19 16:05)
    Brawo autorze! Widzę że nawet tekstu nie podpisałeś nazwiskiem. Pedagogika wstydu i obciachu trwa. Napisz może o Tusku i jego wadzie wymowy lub pośmiej się z jego angielskiego. Nie zauważyłeś przez ostatnie 10 lat tych wad!? U opozycji zauważacie wszystko, nawet irokeza przy podmuchu wiatru. Co za dno dziennikarskie!!! Zakrawa to o rasizm i ksenofobię.
  • ~nina
    (2017-11-19 11:45)
    I ta broszka wielkosci talerzyka deserowego dopelnia calosci, w ZSRR zony dygnitarzy tez zakladaly blyskotki co mialo swiadczyc o bogactwie,tak samo jak teraz broszki Szydlo.Smiesznie.
  • ~Jajcarz
    (2017-11-19 10:38)
    Co tam fryzura ! To rzywödczynie dwöch militarnych poteg Europejskich. Jak wczoraj twiedzil w TV naczelny bajkopisarz Komitetu Centralnego jedynie slusznej Partii pan Czarnecki "POLSKA JEST LIDEREM MILITARNYM NATO .Ma chlop wiedze na ten temat ,od Tescia -kosmonauty ,czlonka WOJSKOWEJ RADY OCALENIA NARODOWEGO (WRON) ktöra wprowadzila stan wojenny .
  • ~wojtek
    (2017-11-19 11:06)
    Zamiast fryzjera był sygnalista.
  • ~maly.
    (2017-11-19 10:23)
    Tak jest sloma wyrasta zamiast wlosow straszydlo.
  • ~katar
    (2017-11-19 10:30)
    Beata znalazla sie w no go zone i zastosowala odpowiedni kamuflaz do sytuacji
  • ~Dawniej się mawiało:
    (2017-11-19 20:33)
    "Na żelaznym drągu czepiali się pociągu!". - Ale nasz pociąg jedzie i dojedzie! A oni POspadają na zakrętach!!!
  • ~Cicero.
    (2017-11-19 23:27)
    Przeciwnikom Pani Premier i PIS-u wszystko przeszkadza, kolor garsonki,broszka a teraz fryzura rozwiana przez wiatr.Przyczyna? Odsunięcie od koryta. Jednym słowem- FRUSTRACI.
  • ~Polacy ciągle nie mogą się zorientować,
    (2017-11-19 20:17)
    że nieważne - co na głowie - i że liczy się tylko to, co w głowie (i w sercu)! ------------ To dowodzi ich bardzo miernej wydolności umysłowej! Dołączyli do POłączonych proletariuszy umysłowych wszystkich krajów "wysoko rozwiniętych"!
  • ~lidka
    (2017-11-19 14:51)
    przywalacie sie do wszystkiego ?a jak Kopacz klamala w zywe oczy to dobrze? Pani Premier Beata Szydlo dla mnie to wzor Polki patriotki ,ktora walaczy o polepszenie zycia tych najbiedniejszych Patrzycie na jej osobe !! Jej wyglad jest dobry ubiera sie doskonale wzaleznosci jaka jest sytuacjia do poszkodowanych w wichurach nie pojedzie ubrana w koronkawa suknie???,wazne ze ma w glowie i umie dostrzec biede w Polsce o tym nie chcial slyszec rzad Tuska z Komorowskim i Kopacz na czele11
  • ~Mela
    (2017-11-19 16:05)
    Proszę sie nie czepiać pani premier,czepiajcie się wiatru,krytykujacy Panią premier ,jestescie żalosni.Nsjlepiej czepcie się muru.
  • ~ona
    (2017-11-19 18:59)
    Hełm z nalakierowanych włosów nosiło się w latach 50 ubiegłego wieku.
  • ~JanuszM
    (2017-11-19 14:29)
    jak zobaczyła szuję DT to od razu się zdenerwowała
  • ~pola
    (2017-11-19 16:10)
    wazne jest co jest w glowie --nasza dama polska matka ---kocha ta ojczyzne i narod
  • ~Mela
    (2017-11-19 15:19)
    Ja się bardzo cieszę ,że pełowcy w tak prostacki, i poniżający sposób wyrażają swoje oceny przeciwników partyjnych tutaj pani premier , bo to pokazuje kto popiera PO a tym samym zwiększa poparcie dla PIS
  • ~Polak Pradziadek
    (2017-11-19 20:23)
    Trzeba z bólem przyznać, że Polacy to naród ludzi małych! Albo raczej - Polacy to jest bezładny tłum małych "ludzi tutejszych"! W swej większości - to sf-ora małych bezradnych, pok-racz-nych i bezsilnie u-jad-ających kun-delków! - Nie ma tu z czego wybierać! Dlatego nie miejcie pretensji do Kaczyńskich! - - Miejcie pretensje wyłącznie do siebie samych! ------------ Bo to nie Kaczyńscy - tylko właśnie tacy jak wy Polacy - może z racji wrodzonych wad genetycznych, a może z racji up-oś-ledzenia umysłowego wynikającego z kilkuset lat ochoczego i beztroskiego oraz dziedzicznego nadużywania C2-H5-OH, bardzo skutecznie - i to za każdym razem, kiedy zdarza im się taka okazja lub szansa - SAMI BLOKUJĄ ROZWÓJ I POMYŚLNOŚĆ SWOJEJ OJCZYZNY! - I nie interesuje mnie wcale, czy czyni tak większość (to bardzo źle!), czy mniejszość (to jeszcze gorzej - bo z mniejszością przecież łatwiej sobie poradzić!)! +++ Tragedią naszego narodu jest to, że Polacy się nawzajem nie szanują i nigdy się nawzajem nie wspierają! Że - kiedy tylko mogą - pod-gry-zają sobie nawzajem łydki albo skaczą sobie do gardeł! I szarpią sobie nawzajem no-gawki! Albo podkolanówki! Albo żakiety! Albo broszki!!! - I przy-pi-er-dalają się każdy do każdego przy byle okazji i bez okazji! I chlapią na siebie sza mb-em - licząc potem z satysfakcją piegi na twarzy ochlapanego rodaka/kolegi/brata/koc-hanki/matki/bohatera narodowego! - I nieustannie bluz-gają ja-dem na swoich, a w pas kłaniają się wrogom! - I ubli-żają sobie nawzajem, kiedy tylko mogą, a pogardliwe inwektywy i niewybredne wyzwiska to stały ich repertuar! Innymi słowy - POLACY SIĘ PO PROSTU NAWZAJEM BEZGRANICZNIE NIENAWIDZĄ!!! - - Jednym z bardziej popularnych ch-ams-kich sposobów na polemikę "polish style" jest notoryczne przekręcanie nazwiska zaatakowanego, czepianie się jego wieku, tuszy, fryzury (lub łysiny), sapania, ubrania, odstających uszu, krzywych nóg itd. - I takie ordy-narne bluz-gi są w Polsce powszechnie uznane za kabaretowy żart na najwyższym poziomie! ------- Dlatego popularnością cieszą się wśród nich plug-awe najemne gn-idy w rodzaju Górskiego, Kammela czy Kupy Powiatowej z zatknięta flagą! - Polacy kultywują też z upodobaniem na co dzień i od święta bezinteresowną zawiść jako narodową cnotę! I mają w swoim zestawie przysłów "przysłowie" o psie ogrodnika i z perw-ers-yjną wręcz lubością generują niezliczone dowody na jego słuszność! - Nic więc dziwnego, że na tym wychodzą tak, jak wychodzą - czyli jak Zabłocki na mydle, którego też zaliczają w poczet swoich narodowych patronów! >>> A te wszystkie jadowite, przez nas samych odchuchane i ogrzane na naszej piersi pad-alce i żm-ije w rodzaju Boniego i Byd-łoszewskiego - to jest taka nasza polska specjalność! Po prostu je uwielbiamy i nosimy na rękach, a przed nimi na atłasowych poduszkach nosimy przyznane im w szale uwielbienia ordery... I tak dalej, i tak dalej ... Ciągnijcie dalej sami tę litanię i ten wasz ponury karawan - bo ja już nie mam siły ... --->>> A te wszystkie odchuchane przez was ga-dy i typowe podobizny was samych powinniście przechowywać w słojach z formaliną i eksponować w podświetlanych gablotach w Muzeum Narodowym! ------------------------------------------------------------- Na tle tego wszystkiego Pani Premier Szydło to jest po prostu nasz narodowy skarb - uosobienie spokoju, umiaru, roztropności i rozwagi - po prostu ziarno, które się ślepym kurom trafiło! A nawet powszechnie z niewiadomych powodów znienawidzona Pawłowicz wcale nie odbiega od średniej krajowej, a chyba nawet tę średnią przynajmniej w kwestii spostrzegawczości, przytomności umysłu, umiejętności dobierania trafnych sformułowań i odwagi cywilnej - znacznie przewyższa!