• ~maly.
    (2017-11-19 10:23)
    Tak jest sloma wyrasta zamiast wlosow straszydlo.
  • ~pielęgniarka
    (2017-11-19 10:23)
    oj deru:) czy w w związku z tą sensacyjną wiadomością odrobinkę popuściłeś w majtochy?
  • ~katar
    (2017-11-19 10:30)
    Beata znalazla sie w no go zone i zastosowala odpowiedni kamuflaz do sytuacji
  • ~Jajcarz
    (2017-11-19 10:38)
    Co tam fryzura ! To rzywödczynie dwöch militarnych poteg Europejskich. Jak wczoraj twiedzil w TV naczelny bajkopisarz Komitetu Centralnego jedynie slusznej Partii pan Czarnecki "POLSKA JEST LIDEREM MILITARNYM NATO .Ma chlop wiedze na ten temat ,od Tescia -kosmonauty ,czlonka WOJSKOWEJ RADY OCALENIA NARODOWEGO (WRON) ktöra wprowadzila stan wojenny .
  • ~www
    (2017-11-19 10:49)
    Gauleiterzy z der dziennika nie mają się do czego przyczepić to czepiają się fryzury. Już to przerabialiśmy gamonie.
  • ~Babunia
    (2017-11-19 10:52)
    No super, wreszcie Becia wyglada jak czlowiek! Ludzie , przeciez jest wiatr, no to i wlosy rozwiane , wiec o co chodzi.? Jak jest silny wiatr , to ja nosze albo kapelusz, albo , na plazy np, chusteczke. Ale jakby sobie zalozyla chustke, to by ja jeszcze pomylono z Elzbieta ll !
  • ~wojtek
    (2017-11-19 11:06)
    Zamiast fryzjera był sygnalista.
  • ~aaa
    (2017-11-19 11:12)
    Pierwszy w odstawke pojdzie FRYZJER.Ten sam co czesze Terleckiego.I po REKONSTRUKCJI!
  • ~kisiek
    (2017-11-19 11:25)
    grunt , że głowa jest pod kontrolą...zupełnie odwrotnie mieli europosłowie PO podczas głosowania ostatniej rezolucji o Polsce. Tam głowy i ręce były poza wszelką kontrolą
  • ~nina
    (2017-11-19 11:45)
    I ta broszka wielkosci talerzyka deserowego dopelnia calosci, w ZSRR zony dygnitarzy tez zakladaly blyskotki co mialo swiadczyc o bogactwie,tak samo jak teraz broszki Szydlo.Smiesznie.
  • ~Wincenty K
    (2017-11-19 14:08)
    Przed wyjazdem wytarmosil ja prezes przywolujac do porzadku.
  • ~JanuszM
    (2017-11-19 14:29)
    jak zobaczyła szuję DT to od razu się zdenerwowała
  • ~lidka
    (2017-11-19 14:51)
    przywalacie sie do wszystkiego ?a jak Kopacz klamala w zywe oczy to dobrze? Pani Premier Beata Szydlo dla mnie to wzor Polki patriotki ,ktora walaczy o polepszenie zycia tych najbiedniejszych Patrzycie na jej osobe !! Jej wyglad jest dobry ubiera sie doskonale wzaleznosci jaka jest sytuacjia do poszkodowanych w wichurach nie pojedzie ubrana w koronkawa suknie???,wazne ze ma w glowie i umie dostrzec biede w Polsce o tym nie chcial slyszec rzad Tuska z Komorowskim i Kopacz na czele11
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-19 15:07)
    ŁOJ ... ŁOJ ... włosy wystraszyły się właścicielki? A może one tak ze wstydu ... że muszą sterczeć na takiej głowie? Nie polubiły pustostanu i broszek. Śmiesznych wielkością swej tandety. Mały z ZOMBKAMI ... ta z włosami i skurczoną garderobą ... Brrry!
  • ~Mela
    (2017-11-19 15:19)
    Ja się bardzo cieszę ,że pełowcy w tak prostacki, i poniżający sposób wyrażają swoje oceny przeciwników partyjnych tutaj pani premier , bo to pokazuje kto popiera PO a tym samym zwiększa poparcie dla PIS
  • ~Nick
    (2017-11-19 16:05)
    Brawo autorze! Widzę że nawet tekstu nie podpisałeś nazwiskiem. Pedagogika wstydu i obciachu trwa. Napisz może o Tusku i jego wadzie wymowy lub pośmiej się z jego angielskiego. Nie zauważyłeś przez ostatnie 10 lat tych wad!? U opozycji zauważacie wszystko, nawet irokeza przy podmuchu wiatru. Co za dno dziennikarskie!!! Zakrawa to o rasizm i ksenofobię.
  • ~Mela
    (2017-11-19 16:05)
    Proszę sie nie czepiać pani premier,czepiajcie się wiatru,krytykujacy Panią premier ,jestescie żalosni.Nsjlepiej czepcie się muru.
  • ~pola
    (2017-11-19 16:10)
    wazne jest co jest w glowie --nasza dama polska matka ---kocha ta ojczyzne i narod
  • ~jaro zbój nad zbóje
    (2017-11-19 18:15)
    BRATOBÓJCA BĘDZIE JESZCZE CIEKAWIEJ WYGLĄDAŁ _ TRZĘSĄCE SIĘ ŁAPKI JAK PRZY KARAOKE U RYDZOLA -- ale jaja -- WARTO POPATRZEĆ .,.
  • ~ona
    (2017-11-19 18:59)
    Hełm z nalakierowanych włosów nosiło się w latach 50 ubiegłego wieku.

Może zainteresować Cię też: