• ~Stereo
    (2018-09-19 00:39)
    Strasznie jej uszy urosły na starość
  • ~Bolek
    (2017-11-25 11:14)
    Współczesne dziennikarstwo Wstyd i żenada
  • ~ra
    (2017-11-20 11:45)
    Pani Kopacz to wiatr malo co by sztucznej szczeki nie wyrwal z jej pieknej gebusi.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-11-20 10:22)
    Ale wy dziady jesteście a macronową stare próchno zawsze pod niebiosa wychwalacie żenada
  • ~domo
    (2017-11-20 10:22)
    Co tam fryzjer, gdzie rozum był?
  • ~Babcia Gienia
    (2017-11-20 09:54)
    A tu Szefernakerowe psy jak zwykle hau hau hau.do budy bolszewickie piStolce
  • ~joanka
    (2017-11-20 09:38)
    wiatr widać, że mało głowy nie urwie a ci z dojczespiegel jak zwykle swoje mundrości. Ależ wy żałośni jesteście.
  • ~Chic
    (2017-11-20 06:41)
    ...obrzydliwy polskojęzyczny pismaku z der dziennik od szkopa wydawcy, zajmij się biustem makreli.......
  • ~HA HA HA HA HA HA
    (2017-11-20 01:38)
    CZERWONA HOLOTA TO MA NAGLE PROBLEM
  • ~Cicero.
    (2017-11-19 23:27)
    Przeciwnikom Pani Premier i PIS-u wszystko przeszkadza, kolor garsonki,broszka a teraz fryzura rozwiana przez wiatr.Przyczyna? Odsunięcie od koryta. Jednym słowem- FRUSTRACI.
  • ~piłka nożna do drewna
    (2017-11-19 22:02)
    gdzie był fryzjer???... w kiciu!!
  • ~autorka
    (2017-11-19 21:29)
    Nie pomoże puder, róż....... dobrze, że wady wymowy nie ma.
  • ~Dawniej się mawiało:
    (2017-11-19 20:33)
    "Na żelaznym drągu czepiali się pociągu!". - Ale nasz pociąg jedzie i dojedzie! A oni POspadają na zakrętach!!!
  • ~Skandynaw
    (2017-11-19 20:32)
    Leningrad Cowboys? Ale Goteborg to nie Finlandia.
  • ~Smutny
    (2017-11-19 20:29)
    k Polacy są wyjątkowo naiwni i dają się napuszczać różnym kabareciarzom. Wystarczy popatrzeć na zachowanie widowni na różnych transmisjach z programów rozrywkowych. Tej pustej i bezmyślnej publiczności wystarczy pokazać palec a oni już są rozbawieni na maksa. Smutne jest to, że kabareciarze zgarniają ogromny szmal a dokładają się do tego ci, którzy narzekają jak im to jest źle bo mało zarabiają. Górski to jeden z tych kabareciarzy, Do takich imprez z publicznej kasy nie powinno się dopłacać ani grosza. Szczególnie media egzystujące w Polsce z kapitałem zagranicznym podsycają te nastroje kabareciarzy a szczególnie te, które atakują rząd i PIS.
  • ~Polak Pradziadek
    (2017-11-19 20:23)
    Trzeba z bólem przyznać, że Polacy to naród ludzi małych! Albo raczej - Polacy to jest bezładny tłum małych "ludzi tutejszych"! W swej większości - to sf-ora małych bezradnych, pok-racz-nych i bezsilnie u-jad-ających kun-delków! - Nie ma tu z czego wybierać! Dlatego nie miejcie pretensji do Kaczyńskich! - - Miejcie pretensje wyłącznie do siebie samych! ------------ Bo to nie Kaczyńscy - tylko właśnie tacy jak wy Polacy - może z racji wrodzonych wad genetycznych, a może z racji up-oś-ledzenia umysłowego wynikającego z kilkuset lat ochoczego i beztroskiego oraz dziedzicznego nadużywania C2-H5-OH, bardzo skutecznie - i to za każdym razem, kiedy zdarza im się taka okazja lub szansa - SAMI BLOKUJĄ ROZWÓJ I POMYŚLNOŚĆ SWOJEJ OJCZYZNY! - I nie interesuje mnie wcale, czy czyni tak większość (to bardzo źle!), czy mniejszość (to jeszcze gorzej - bo z mniejszością przecież łatwiej sobie poradzić!)! +++ Tragedią naszego narodu jest to, że Polacy się nawzajem nie szanują i nigdy się nawzajem nie wspierają! Że - kiedy tylko mogą - pod-gry-zają sobie nawzajem łydki albo skaczą sobie do gardeł! I szarpią sobie nawzajem no-gawki! Albo podkolanówki! Albo żakiety! Albo broszki!!! - I przy-pi-er-dalają się każdy do każdego przy byle okazji i bez okazji! I chlapią na siebie sza mb-em - licząc potem z satysfakcją piegi na twarzy ochlapanego rodaka/kolegi/brata/koc-hanki/matki/bohatera narodowego! - I nieustannie bluz-gają ja-dem na swoich, a w pas kłaniają się wrogom! - I ubli-żają sobie nawzajem, kiedy tylko mogą, a pogardliwe inwektywy i niewybredne wyzwiska to stały ich repertuar! Innymi słowy - POLACY SIĘ PO PROSTU NAWZAJEM BEZGRANICZNIE NIENAWIDZĄ!!! - - Jednym z bardziej popularnych ch-ams-kich sposobów na polemikę "polish style" jest notoryczne przekręcanie nazwiska zaatakowanego, czepianie się jego wieku, tuszy, fryzury (lub łysiny), sapania, ubrania, odstających uszu, krzywych nóg itd. - I takie ordy-narne bluz-gi są w Polsce powszechnie uznane za kabaretowy żart na najwyższym poziomie! ------- Dlatego popularnością cieszą się wśród nich plug-awe najemne gn-idy w rodzaju Górskiego, Kammela czy Kupy Powiatowej z zatknięta flagą! - Polacy kultywują też z upodobaniem na co dzień i od święta bezinteresowną zawiść jako narodową cnotę! I mają w swoim zestawie przysłów "przysłowie" o psie ogrodnika i z perw-ers-yjną wręcz lubością generują niezliczone dowody na jego słuszność! - Nic więc dziwnego, że na tym wychodzą tak, jak wychodzą - czyli jak Zabłocki na mydle, którego też zaliczają w poczet swoich narodowych patronów! >>> A te wszystkie jadowite, przez nas samych odchuchane i ogrzane na naszej piersi pad-alce i żm-ije w rodzaju Boniego i Byd-łoszewskiego - to jest taka nasza polska specjalność! Po prostu je uwielbiamy i nosimy na rękach, a przed nimi na atłasowych poduszkach nosimy przyznane im w szale uwielbienia ordery... I tak dalej, i tak dalej ... Ciągnijcie dalej sami tę litanię i ten wasz ponury karawan - bo ja już nie mam siły ... --->>> A te wszystkie odchuchane przez was ga-dy i typowe podobizny was samych powinniście przechowywać w słojach z formaliną i eksponować w podświetlanych gablotach w Muzeum Narodowym! ------------------------------------------------------------- Na tle tego wszystkiego Pani Premier Szydło to jest po prostu nasz narodowy skarb - uosobienie spokoju, umiaru, roztropności i rozwagi - po prostu ziarno, które się ślepym kurom trafiło! A nawet powszechnie z niewiadomych powodów znienawidzona Pawłowicz wcale nie odbiega od średniej krajowej, a chyba nawet tę średnią przynajmniej w kwestii spostrzegawczości, przytomności umysłu, umiejętności dobierania trafnych sformułowań i odwagi cywilnej - znacznie przewyższa!
  • ~Polacy ciągle nie mogą się zorientować,
    (2017-11-19 20:17)
    że nieważne - co na głowie - i że liczy się tylko to, co w głowie (i w sercu)! ------------ To dowodzi ich bardzo miernej wydolności umysłowej! Dołączyli do POłączonych proletariuszy umysłowych wszystkich krajów "wysoko rozwiniętych"!
  • ~hłehłeh
    (2017-11-19 20:11)
    ten artykuł jest molestowaniem kobiety ! autor
  • ~leuciscus
    (2017-11-19 19:55)
    Bo w Brzeszczach czeszą się tylko w poniedziałki
  • ~ona
    (2017-11-19 18:59)
    Hełm z nalakierowanych włosów nosiło się w latach 50 ubiegłego wieku.

Może zainteresować Cię też: