Bandażowa "góra" i mocno wycięte figi kończące się DUUUŻO poniżej linii talii - na taki strój kąpielowy nie pozwala sobie wiele 20- i 30-latek. Monika Olejnik nosi go bez cienia skrępowania i w sumie nie ma się czemu dziwić, bo jej 59-letnie ciało jest naprawdę w doskonałej formie. Dziennikarka kilka godzin temu pokazała na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z wakacji, na których widać nie tylko jej imponujące kształty, ale także to, jak ciężko na nie pracuje. Pod fotografiami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyrazami uznania i zachwytu. Ktoś stwierdził nawet, że dziennikarka wygląda tak młodo, że nie sprzedano by jej papierosów... Wam też imponuje jej kondycja?
Kolejne zdjecie Moniki Olejnik powinno byc z planu filmu pornograficznego kreconego w goracej Hiszpanii. Z pewnoscia wystepowalaby obok Bogusia Lindy wraz z Teresa Kozlowsky. Bez zadnego watpienia najciekawsze beda jej dialogi bo cialem moze jedynie zaimponowac przeinteligentnemu Jurkowi Urbanowi.
Olejnik aby tylko zostawala w centrum uwagi pokazalaby nawet film, w ktorym odbywa stosunek z dwoma oslami i koniem. Czegoz to ona by nie zrobila dla nedznej slawy i pieniedzy? Zadnych zachamowan i zero moralnosci.
ludzie z niską samooceną, już tak mają,.. że muszą coś światu pokazać, tylko że to przechodzi z wiekiem, a u pani Monisi, jakoś nie bardzo z wiekiem to przechodzi...
A co was w tej nimfie bagiennej tak zachwyca?
Gęba stara i oblesna ,każde zdjęcie teraz można zamieścić jakie się chce,albo kogo się chce,dokleic twarz i żeby glupki się zachwycali.
Super zabawa.
Jeżeli w tym wieku rozbiera się i zdjęcia pokazuje publicznie to na 100% ma coś z głową.Wszystko ma swój czas,nawet jeżeli wygląda nieźle.Biologi nie przeskoczy.
Gęba stara i oblesna ,każde zdjęcie teraz można zamieścić jakie się chce,albo kogo się chce,dokleic twarz i żeby glupki się zachwycali.
Super zabawa.
co mnie obchodzi problem starości resortowej?