• ~Edward Sopot
    (2014-05-15 10:14)
    Kobiety często przesadzają z urodą
    Na dodatek coraz częsciej widzę młode ładne ,elegancko ubrane na ulicy z papierosem w ustach ...TFU !
    prawie za każdym razem mówię do takiej dziewczyny
    ,,Świetnie wyglądasz wyjątkowo elegancko jesteś ubrana, ale zachowujesz się wulgarnie ...jak woźnica ...brak Ci tylko otwartej flaszki w drugiej rączce i pociągania z gwinta jakiegoś trunku
    FUJ !
    Tfu , kobiety opamiętajcie się
    Czyżbyście nie miały pojęcia co to klasa ?
    Co to elegancja ?
  • ~emma
    (2014-05-15 10:18)
    One coraz częsciej tracą rozsądek ... jeśli ogólże kiedyś go miały ?

    Laleczki barbie ..ale w tej wersji odrzuty z ex portu ..dla emerytów ze słabym wzrokiem
  • ~60 latka
    (2014-05-15 11:33)
    Od-ra-ża-ją-ce!!!
  • ~tele-wic
    (2014-05-15 12:25)
    Miałyby ogromne szanse na zagranie w nowej serii Muppetów, Okropne gęby!
    Bez charakteryzacji i animatorów byłaby to najtańsza produkcja na świecie.
  • ~bono
    (2014-05-15 13:06)
    No jezeli twarz Grycanowej zaliczyc do medialnych - to chyba w periodyku dla rolnikow, zajmujacych sie hodowla trzody chlewnej.
    Byl juz jakis czas spokoj ale widze, ze Dziennik znowu bedzie swoich czytelnikow straszyl makabrestkami.
  • ~marko
    (2014-05-15 18:45)
    KUROWSKA I MINGE WYGLĄDAJĄ NAPRAWDĘ JAK MANEKINY JAKA KOBIETA POTRAFI SIĘ ZESZPECIĆ OHYDA !!!
  • ~mkk
    (2014-05-15 20:12)
    Szanowna Redakcjo,
    w języku polskim nie ma słowa: "najsztuczniejsze".
    Czy wprowadzenie tego nowotworu językowego wynika:
    a. z chęci szokowowania czytelników dziwotworami, podobnej do chęci szokowania widzów sztucznymi twarzami przesz niektóre panie
    czy
    b. z niewiedzy, że stopniowanie w języku polskim rzadzi sie pewnymi regułami - ewidentnie obcymi dla autora/autorki tytułu tego hm, "artykułu".

    P.S. Rozumiem, że autorowi/autore się ubrdało, że słowo sztuczny stopniować można : sztuczniejszy, najsztuczniejszy... A słowo kusy autor/autorka stopniuje pewnie: kusszy, najkusszy.. Słowo łysy: łysszy, najłysszy... Itd. Gratulacje...
  • ~kontestator
    (2014-05-15 20:54)
    Minge jest nie do przebicia. Może śmiało grać upiora i to bez charakteryzacji.
  • ~dsss
    (2014-05-16 08:25)
    chazarska hołota
  • ~ironia
    (2014-05-16 08:46)
    Taki ich pustostan!
  • ~ala
    (2014-05-16 11:29)
    Media chcą doić klientów i naciągają na oglądanie takich dziwadeł, zamiast małpek w ZOO.
  • ~buuu
    (2014-05-18 19:32)
    Przepraszam, a co one robia w tym szolbizie oprocz ustawiania sie pod sciana do foty w dzienniku??? ew innych podobnychpism??
  • ~Debil
    (2014-05-18 20:56)
    Czy ta Kurowska nie jest przypadkiem z Kaszub (konkretnie z Kartuz). Jeżeli jest, to co ta kobieta zrobiła ze swojej twarzy. Kaszubki są z natury pieknymi kobietami i nigdy nie poddają się żadnym zabiegom pseudoupiększającym.
  • ~Irena
    (2014-05-23 08:50)
    Trzy Frankensteiny
  • ~oliwia
    (2014-05-29 20:03)
    nigdy nie mam zamiaru decydowac sie na upiekszanie za pomoca skalpela, wole naturalne dbanie o sobie, witaminy, skrzypolen biore np 2 razy dziennie, ma takie skladniki, ze moja cera wyglada swietnie
  • ~ewa koby
    (2014-06-05 16:10)
    najskuteczniejsze twarze w pl show ohyda bab manipulujace nienawisc od facetow ewa koby
  • ~HALINA
    (2014-12-28 18:53)
    P.Kurowska wygląda niestety fatalnie ale Minge to zamienia sie na własne życzenie w lwa.Ma już jak to się fachowo mówi ,,zaprzeczony wizerunek samej siebie,,nic innego raczej by nie spowodowało tak ohydną ingerencję we własne ciało.