• ~Adler
    (2013-11-27 19:52)
    Ludzie, Macior nie jest wytatuowany - ale rozumu przez ten fakt nie więcej niż kura.
    Powodzenia Pani Minister )ministra - nie chce mi przejść przez gardło).
  • ~pas
    (2013-11-27 15:29)
    Kiedys w Rzymie tak oznaczano niewolnikow ,pozniej dziwki w Paryzu , potem jeszcze bydlo i psy, zanim zaczeto je czipowac !
  • ~Ala
    (2013-11-27 17:56)
    WYKREOWANE Zaplecze Tomciankiewicza ze poludnia kraju
  • ~OAS
    (2013-11-28 12:01)
    w tym korycie, grzechotnika to same suki z pzpr i sld, jak ma byc dobrze ta cala barbi kwasa tesz ruwno wykolegowala nasz kraj, z baba, oleksego bank Slonski. spula baksik...gasiorowski...gajowy wymamlal sie ze sprawa przedawniona stara melodja czerwonych zlodziejii z pzpr...im wolno wszystko krasc, mordowac do pewnego czasu asz sie przeleje, ciekawe gdzie potem benda uciekac i zmieniac nazwiska jak tow..michnik,urban,kwas,miler,suchodzka,walc,tych cwaniakuf jest duzo wiecej rozmnazaja sie jak wszy...
  • ~sta-n
    (2013-11-29 10:42)
    Do lis-a ~ Jak widać wypowiadasz się z poziomu nory. A do pisania na komputerze,
    poproś kogoś kumatego.
  • ~ertetver
    (2013-11-28 14:54)
    O ile tatuaże są domenami prostytutek, elementu przestępczego (też "bywalców" więzień) oraz marynarzy, to teraz staną się znakiem rozpoznawczym przedstawicieli każdego rządu??
  • ~ertrvty
    (2013-11-28 14:56)
    U kobiet tatuaże były do niedawna znakiem rozpoznawczym prostytutek, czyżby teraz symbolizowały osoby piastujące najwyższe stanowiska w państwie?? Czy to miała być nowa - rządowa tradycja???
  • ~grafik
    (2013-11-28 22:19)
    Po pierwsze pani Bieńkowska powinna pokazać dziennikarzom, jesli to nie jest wstydliwe miejsce, obydwa tatuaże po to, aby uciąć wszelkie spekulacje i fantazje zwiazane z samymi tatuażami i miejscemi ich wykonania. Jeżeli pani Bieńkowska zdecydowała sie na te dzieła artystyczne, to teraz nie powinna sie ich wstydzić. Nie twierdze, że ma sie nimi chwalić. Stało sie i koniec kropka. A dziennikarze nie odpuszcza dopóki nie zobaczą wszystkiego. To dobra rada i najlepsze wyjście z tej sytuacji.
  • ~sta-n
    (2013-11-29 11:07)
    Ciekawi mnie jakiego papieru toaletowego używa p. minister Bieńkowska. Dla
    gazety to pewnie pikuś, aby się dowiedzieć.
  • ~lis
    (2013-11-29 10:20)
    ano bedzie szkolic dzieci w przedszkolu ,aby szly do 6klasy by zarobic na etat bienkowskiej
  • ~lis
    (2013-11-29 10:21)
    dzyndzelek tez ma wytatuowany
  • ~lis
    (2013-11-23 12:53)
    adam adam ,adam a ja wcionz na morde padam padam padam
  • ~twardy z tyłu
    (2013-11-23 09:38)
    ~Zgredek
    Słowo "faszysta" używają w tej chwili tylko ubeckie męty takie jak ty. Robicie to histerycznie i bez jakiegokolwiek sensu. To słowo nie znaczy nic i jest tak obciachowe jak cała zgniła komuna, która jest z definicji faszystowska. Czy przypadkiem kolor brunatny to nie ciemny odcień czerwieni? Dokładnie tak ciemny i czerwony jak ty, bolszewicki głąbie. Faszyzm=Bolszewizm.
  • ~Ala
    (2013-11-22 12:16)
    Jest PIĘKNA
  • ~lolo