• ~odczepcie się
    (2013-11-30 18:08)
    Mądra kobieta, a pismaki nie mają się czego uczepić??? Jej tatuaż jej sprawa i nic komu do tego
  • ~fiufiu
    (2013-11-30 18:11)
    do klaus58, jaoś myślenia w twoim pisaniu nie widać, może ukryłeś głęboko hehe
  • ~redakcja
    (2013-11-30 18:18)
    tatuaż wstydliwy??? Pogieło redachtorka?
  • ~uwaga
    (2013-11-30 18:16)
    aaaaaleeeeee faaaaajny tatuaż - i babka też fajna
  • ~lis
    (2013-12-01 09:53)
    niesforne dziecko przedszkola tyfuska ,dalbym sobiejezyk odgrysc ozur zeby bylo wszystko jasne ,zamiatala ela izbe az jej drzazga weszla w pP I Z D E
  • ~ironia
    (2013-12-07 19:06)
    Lizuska, zawstydzila sie!
  • ~draka
    (2013-11-29 18:39)
    OAS -czy chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły?
  • ~acha
    (2013-12-08 18:57)
    Dziargana wicepremier - urocze i pasuje do innych w rządzie
  • ~Antysystemowo
    (2013-12-11 07:40)
    Prymitywna jak i jej szef
  • ~rzemieslnik
    (2014-09-11 16:04)
    Te tatuaze minister Bienkowskiej nie zastapia jej braku wiedzy ekonomicznej i dlatego mniej wiecej w polowie jej eurokadencji pan Juencker moze ja zdymisjonowac kiedy protesty rzemieslnikow stana sie zbyt glosne.
  • ~wigraszek
    (2013-11-22 16:25)
    Czy tatuaże są zabronione w naszym kraju-jeśli tak to przez kogo?
  • ~baba z prowincji
    (2013-11-24 17:51)
    Powtarzam za Stanisławem Lemem:-dopóki nie korzystałam z internetu nie wiedziałam, że jest tylu idiotów na świecie.
  • ~ja1
    (2013-11-24 21:40)
    Pani Elu trzymam za Panią kciuki . Nie Pani pokarze wszystkim rządzącym dotychczas , na czym polega sprawne , uczciwe i dobre rządzenie.
    Takich kobiet potrzeba więcej .
  • ~hanah
    (2013-11-29 18:44)
    I co z tego.że Pani Minister ma tatuaże. Kto z was piszących o tym jakże "ważnym " temacie,będąc młodym nie popełnił głupstwa,o którym dzisiaj bardzo chciałby zapomnieć. A co do samego tatuażu: kiedyś był znakiem rozpoznawczym więżniów, żołnierzy, pań o niezbyt chlubnej profesji. Dzisiaj niemalże wszyscy,we wszystkich zawodach robią sobie rozpoznawcze tatuaże .Urosło to do rangi "dzieła artystycznego", Już malutkim dzieciom nakleja się obrazki imitujące tatuaż. Myślę,że są ważniejsze tematy niż to gdzie pani minister ma coś tam wytatuowane.
  • ~KUMA
    (2013-12-03 19:39)
    UROCZY TATUAŻYK I DAMA UROCZA !
  • ~Prawda od 1768 r. tj. KOLONIA
    (2013-11-26 15:14)
    Co tam dziara, najważniejszym problemem Narodu Polskiego jest to, że Jan Krzysztof Bielecki jest żywy, a co najmniej, że nie jest w ZK. Bielecki jest największym Zdrajcą Polski równym Jaruzelskiemu. Młodszy wprowadził kradzież w czyn, a starszy podpisał umowę o kradzieży. Katastrofa dla Polski zaczęła się w 1988 r. Tutaj jak to się stało --> wpiszcie w wyszukiwarce witold kiezun praktycznie rzecz biorac nie jestesmy u siebie
  • ~Julitka
    (2013-11-28 11:01)
    Czy te ogromne oczy mogą kłamać ? Chyba nie.
    Ale, ale widać za nią jakiś cień ducha ciemności. Czy to ma coś wspólnego z Tuskiem ?
  • ~jerry
    (2013-11-26 17:30)
    Pani MINISTRA niczego sobie. Oby była taka skuteczna w rządzenia jak jej uroda. A będzie musiała wszystkich zadowolić... !!!
  • ~ubu
    (2013-11-26 23:03)
    tatuowane są niewolnice w burdelach - czy ona też...
  • ~opolanin
    (2013-11-27 08:47)
    też jej żuyczę powodzenia,jest atrakcyjną kobitką wśrednim wieku, i cghyba jest odrobinę nawiedzona oraz zbyt pewna siebie( popracie partyjne od dawna)zatem nie wiadomo jak będzie.
    ale wolę ją od muchy( w nosie) kluzik folkdojczki i innych.
    fajna kobitka
    powodzenia

Może zainteresować Cię też: