• ~anonim
    (2013-11-23 15:25)
    Nie widzę w tym nic złego-poprostu babka z klasą, co ma jedno do drugiego, córka jest matematyczką i ma tatuażyki na wierzchach stóp (motylki).
  • ~lis
    (2013-11-23 12:55)
    oczy ma jak noktowizory putina ,a moze to som oczki jak rybie jajeczjka ,to chyba jest IKRA
  • ~psycholog
    (2013-11-23 12:59)
    Tatuaze sa cecha ludzi niestabilnych psychicznie, ktorzy wlasnie tymi tatuazami probuja okreslic siebie w spoleczenstwie. To superministerstwo, ktore stworzyl Donald Tusk, wymaga bardzo mocnych nerwow, a nie szukania uspokojenia w tatuowaniu sie. To jest jeszcze jeden powod do tego, aby pani Bienkowska zostala natychmiast odwolana z tego stanowiska.
  • ~turysta
    (2013-11-23 13:01)
    Ten tatuaz pani Bienkowskiej wskazuje na ogromny prymitywizm POlski Tuska, poniewaz na Zachodzie takie tatuaze nosza kobiety profesji horyzontalnej.
  • ~kolo
    (2013-11-23 14:31)
    Mnie się Bieńkowska podoba . sprzedam łóżko i kupę sobie lalę nadmuchiwaną podobną do Bieńkowskiej i będę na niej spał ;)
  • ~byk
    (2013-11-23 14:31)
    niestetety jest to prymmityw a nie moda.
    spodnie typu dzwony albo rurki to moda. fryzura na irokeza albo trwala ondulacja to moda. makijaz taki czy inny to moda. wszystko co zmienne jest to moda.
    namalowany naklejony tatuaz to moda.
    ale wyryty na zawsze tatuaz moda nie jest. wskazuje jedynie na niedostatki emocjonalne.
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-23 14:35)
    Przeleciałbym tą Bieńkowską.
    Fajna świnka. Tatuaż może mieć każdy, zrobiła sobie to jej sprawa a nie tej swołoczy rezydującej na tym forum.
  • ~JAK WSTYDLIWA SPRAWA TO
    (2013-11-23 16:57)
    CHYBA PUSZCZA NIEKONTROLOWANE WIATRY W TOWARZYSTWIE
  • ~Staszek Wiraszka
    (2013-11-24 07:19)
    Ale wy głupie. Bieńkowska nic nie chciała ukryć, a przeciwnie pokazać że jest dziewczyną z „miasta”.
  • ~DZIDZIUS Z PARYZA
    (2013-11-23 17:51)
    DALEKO JEJ DO LUDZI ,BLIZEJ DO SIEBIE --LIZE,TLAMSI ALBO CIAGNIE --ZA SABA TEN WORECZEK
  • ~Kielczanin
    (2013-11-23 18:11)
    W kręgach złodziei zawodowych to uświęcony tradycją zwyczaj. Zdarza się też, że alfons oznakuje w ten sposób kobiety pracujące na niego.
    A zatem bez zmian. Grupa trzymających władzę dobrała sobie starych znajomków.
  • ~Oba
    (2013-11-23 18:18)
    Generalnie świadczy to o tym, że brak jej osobowości, gonii za modą, licząc na to, że kupii sobie "styl", dzięki czemu wzbudzi zainteresowanie jakiegoś mężczyzny. Tak samo jak Nowak liczył na to, że drogim zegarek ukryje jego ograniczenie umysłowe i zapewni mu autorytet.
    Takie prymitywne myślenie cechuje niestety drugi garnitur PO.
  • ~filipe
    (2013-11-23 19:29)
    Czy będzie kolejną piejącą peany na cześc swojego szefa o danej jej najwspanialszych (muszych) latach życia?Szkoda,ze na koszt polskich tragarzy.
  • ~tyle w temacie
    (2013-11-24 00:17)
    PELOWSKA Q.REWKA I TYLE W TEMACIE
  • ~Podgladacz
    (2013-11-24 07:18)
    Z kim ta dziura się RUCHAŁA ?

    Wszyscy co ja DYMALI opowiadajcie jak to było !
  • ~Paweł J
    (2013-11-26 06:21)
    P.S.
    Jeśli faktycznie ma więcej dziarek, to z dziką rozkoszą bym je "obejrzał";-)
  • ~will
    (2013-11-26 12:13)
    Ciekawe czy ma też coś na wzgórku?
  • ~lis
    (2013-11-23 12:52)
    ciekawe czy na dzyndzelku tez jest wytatuowana ,zresztom tyfusek takie lubi najprzod MUCHE z burakiem a teraz bienkowskom z jezyczkiem
  • ~HenryAbor
    (2013-12-06 07:07)
    Gdy osoba tego pozioma piedestała, publicznie eksponuje dzieła sztuki i swojego umysłu na własnej dermie, powinna jednocześnie przedłożyć do wglądu wyniki testu na HIV! A także publicznie złożyć oświadczanie, że nierozważnie szpecąc na stałe swoją szlachetną dermę, robiła to z pełną świadomością i wiedzą o wszelkich zagrożeniach dla własnego zdrowia z tego tytułu! Z rakotwórczym działaniem większości kolorowych tuszów do tatuaży włącznie, w dodatku z reguły całkiem niewiadomego pochodzenia, o czym donieśli niedawno duńscy naukowcy! Jeszcze kilka lat i Bieńkowa będzie skrobać to do kości ze zwiotczałej, obwisłej dermy. Od dawna zastanawiam się, jakim sposobem blondynka, która na każdy dzień musi mieć inną kieckę, jednocześnie w jeden jedyny wzorek oszpeci dermę na całe lata?! Ale to już pozostanie słodką tajemnicą blondynek!
  • ~tatuaż
    (2013-11-30 18:06)
    ~ertetver- co ty bredzisz??? W łeb się puknij! A tatuaże jak tatuaże jedni mają na ramieniu inni gdzie indziej i co z tego??? A może chciała go pokazać? Tromba z pismaka.

Może zainteresować Cię też: