• ~Tedy
    (2013-11-22 16:16)
    powinna objac sportu i transportu... i tak rano sportu (cwiczenia, aerobik, gimanstyka) po poludniu transportu... wyjazd z kierowcą, szopy, centra handlowe itp
  • ~tutyn
    (2013-11-22 11:56)
    T-A-T-U-A-R-A !!!
  • ~bnz
    (2013-11-25 05:47)
    A ma kolczyk na dzyndzelku?
  • ~Cris.
    (2013-11-24 18:14)
    Tak, tak Lem ma rację- w internecie można dowiedzieć się, że nasze społeczeństwo w połowie, albo i więcej - to wsiowa zawistna hołota, co doskonale świadczą różne komentarze. Każda mądra, o wyjątkowej inteligencji i pracowitości osoba budzi tą wielką histerię nienawiści. Gnoje wstydu nie macie, ale za to jesteście prawdziwymi polakami i katolikami prawda?
  • ~michał
    (2013-11-24 19:23)
    Ludzie ile w was nienawiści i złości ,brak tolerancji dużo zawiści. Co z tego że ma dziare może mieć jeżeli tylko chce jest dorosłą i piękną kobietą. . Ale zazdrość o straszna rzecz fe brzydale.
  • ~ja-ga
    (2013-11-24 19:33)
    Pilnie poszukiwany niejaki Herkules, aby wyczyścić ten gnój jaki się wprost wylewa z internetu.
  • ~bodzio
    (2013-11-24 20:32)
    najpiękniejsza kobieta jaka była w rządzie Donalda,Asia Mucha nie dorasta jej do pięt,chciałbym budzić się co rano w łóżuku z tak wspaniałą kobietą,,, podoba mi się i już ,trzeba tylko umieć to piękno widzieć ,niech nie przesłania wam to że jest ministrem w rządzie którego pomału każdy zaczyna nie tolerować dostrzegajcie kobietę a nie ministra
  • ~tak jak gosPOdin
    (2013-11-24 22:10)
    nie tylko było to moje spostrzeżenie,;że ta dziwnie sPOglądająca na rozmówców Rosjanka to bezkompromisowa s o c j o p a t k a
  • ~Minuteman
    (2013-11-24 23:02)
    A czemu ten tatuaż na ręce, powinna sobie na czole zrobic, byłoby cool Na przykład - ,,kocham Sławka''.
  • ~bnz
    (2013-11-25 05:54)
    Druga po Musze, .niejednokrotnie przełożona?
  • ~Moskwicz
    (2013-11-24 10:16)
    To Tv dla takich jak Doda i dla Szpaka ...Ha ha Ha Bo kto normalny ogląda ten Badziew . Seriale seriale seriale..3 planowi aktorzy i mizerni prowadzący (prócz CHajzera)
  • ~ELŻBIETA NA PREMIERA, TUSKA DO PUŁTUSKA!
    (2013-11-25 09:11)
    Bodzio, Michał i Cris, DOKŁADNIE TAK! Nie mam kompetencji merytorycznych oby oceniać p. Minister, ale jako mężczyzna, mogę, WOW! A reszta komentujących to może kochający inaczej :-))
  • ~xyz
    (2013-11-25 09:23)
    jak zostać idealnym szefem ? wystarczy być kobietą a suwaki, wielka dyskryminacja, przywileje i organizacje feministyczne zrobią resztę ! zobaczymy te super plusowe wpisy jak okaże się, że kolejna dziennikarka, prezeska, posłanka, ministerka czy nawet prezydentka kręciła niskobudżetowe filmiki, była galerianką, szeroko udzielała się w necie, czy wystawała jako cichodajka pod czerwoną latarnią, co dla wielu pań wykrzykujących - moje ciało, moja sprawa - zaczyna być normą i ma wielu naśladowców, także facetów / muszą się dostosować, żeby nie wyjść na głupków/. na marginesie - szkoda, że jak pojawią się najmniejsze problemy to za ciało jednej czy drugiej odpowiedzialność spada na facetów !!!
  • ~michał
    (2013-11-25 13:56)
    Jaka nowa siedzi w POdczerwieni i trfoni kase razem z Nowakiem najdroższe dwupasmówki w Europje jeszcze z niezapłaconą kase FIRMOM
  • ~tylko pytam
    (2013-11-25 19:51)
    Ta pani jest rekordzistka pod względem operacji plastycznych.
    problem leży jednak w źródle finansowania tych zabiegów.
    Lobbyści czy budżet państwa , na co stawiacie.
  • ~Paweł J
    (2013-11-26 05:58)
    Witam. Nie bardzo rozumiem czym niektórzy z Was się niezdrowo podniecają. Czy naprawdę nikt, nigdy w życiu nie przypalił ziółka albo nie zrobił czegoś jeszcze głupszego? Dla mnie to po prostu normalna i atrakcyjna kobieta a do tego kompetentna. Życzę jej powodzenia ze świadomością, że będzie ciężko.
  • ~Jann Gud
    (2013-11-26 06:14)
    A co kogoś obchodzą tatuaże?Liczą się kompetencje.J. Kaczyński nie ma tatuaży,i co jest lepszym człowiekiem patriotą?Czym Wy się podniecacie?Prasa każde g...o zawinie w celowan.O bezrobociu,nedzy,widoków na pszyszłość ,cisza.Każdy durny temat jest wałkowany by odwrócić uwegę od rzeczy istotnych! Ignorować takie teksty i po problemie.
  • ~parada oferzystów
    (2013-11-24 11:56)
    Nie ma się co kolejną ministrą podniecać. Trochę "poministruje" i jak "piękna" ministra Mucha po paru miesiącach dostanie kopa. W Porozumieniu Oszustów to tzw. standard. Już skromny magister historii się o to postara.
  • ~Minuteman
    (2013-11-24 09:28)
    PełOwska ferajna z pierdla wyszła i do pierdla wróci.
  • ~Edek
    (2013-11-26 09:34)
    Osobiście widzę powtórkę z Panią Muchą
    i Nowakiem, więcej czasu i pieniędzy przeznaczy
    na wygląd zewnętrzny ciała, aniżeli na
    sprawy kraju. Daję krajowi minusowy wzrost
    gospodarczy pod takimi rządami.