• ~rzemieslnik
    (2014-09-11 16:04)
    Te tatuaze minister Bienkowskiej nie zastapia jej braku wiedzy ekonomicznej i dlatego mniej wiecej w polowie jej eurokadencji pan Juencker moze ja zdymisjonowac kiedy protesty rzemieslnikow stana sie zbyt glosne.
  • ~Antysystemowo
    (2013-12-11 07:40)
    Prymitywna jak i jej szef
  • ~acha
    (2013-12-08 18:57)
    Dziargana wicepremier - urocze i pasuje do innych w rządzie
  • ~ironia
    (2013-12-07 19:06)
    Lizuska, zawstydzila sie!
  • ~HenryAbor
    (2013-12-06 07:07)
    Gdy osoba tego pozioma piedestała, publicznie eksponuje dzieła sztuki i swojego umysłu na własnej dermie, powinna jednocześnie przedłożyć do wglądu wyniki testu na HIV! A także publicznie złożyć oświadczanie, że nierozważnie szpecąc na stałe swoją szlachetną dermę, robiła to z pełną świadomością i wiedzą o wszelkich zagrożeniach dla własnego zdrowia z tego tytułu! Z rakotwórczym działaniem większości kolorowych tuszów do tatuaży włącznie, w dodatku z reguły całkiem niewiadomego pochodzenia, o czym donieśli niedawno duńscy naukowcy! Jeszcze kilka lat i Bieńkowa będzie skrobać to do kości ze zwiotczałej, obwisłej dermy. Od dawna zastanawiam się, jakim sposobem blondynka, która na każdy dzień musi mieć inną kieckę, jednocześnie w jeden jedyny wzorek oszpeci dermę na całe lata?! Ale to już pozostanie słodką tajemnicą blondynek!
  • ~KUMA
    (2013-12-03 19:39)
    UROCZY TATUAŻYK I DAMA UROCZA !
  • ~lis
    (2013-12-01 09:53)
    niesforne dziecko przedszkola tyfuska ,dalbym sobiejezyk odgrysc ozur zeby bylo wszystko jasne ,zamiatala ela izbe az jej drzazga weszla w pP I Z D E
  • ~redakcja
    (2013-11-30 18:18)
    tatuaż wstydliwy??? Pogieło redachtorka?
  • ~uwaga
    (2013-11-30 18:16)
    aaaaaleeeeee faaaaajny tatuaż - i babka też fajna
  • ~motylek
    (2013-11-30 18:12)
    super babka
  • ~fiufiu
    (2013-11-30 18:11)
    do klaus58, jaoś myślenia w twoim pisaniu nie widać, może ukryłeś głęboko hehe
  • ~odczepcie się
    (2013-11-30 18:08)
    Mądra kobieta, a pismaki nie mają się czego uczepić??? Jej tatuaż jej sprawa i nic komu do tego
  • ~tatuaż
    (2013-11-30 18:06)
    ~ertetver- co ty bredzisz??? W łeb się puknij! A tatuaże jak tatuaże jedni mają na ramieniu inni gdzie indziej i co z tego??? A może chciała go pokazać? Tromba z pismaka.
  • ~hanah
    (2013-11-29 18:44)
    I co z tego.że Pani Minister ma tatuaże. Kto z was piszących o tym jakże "ważnym " temacie,będąc młodym nie popełnił głupstwa,o którym dzisiaj bardzo chciałby zapomnieć. A co do samego tatuażu: kiedyś był znakiem rozpoznawczym więżniów, żołnierzy, pań o niezbyt chlubnej profesji. Dzisiaj niemalże wszyscy,we wszystkich zawodach robią sobie rozpoznawcze tatuaże .Urosło to do rangi "dzieła artystycznego", Już malutkim dzieciom nakleja się obrazki imitujące tatuaż. Myślę,że są ważniejsze tematy niż to gdzie pani minister ma coś tam wytatuowane.
  • ~draka
    (2013-11-29 18:39)
    OAS -czy chodziłeś do jakiejkolwiek szkoły?
  • ~sta-n
    (2013-11-29 11:07)
    Ciekawi mnie jakiego papieru toaletowego używa p. minister Bieńkowska. Dla
    gazety to pewnie pikuś, aby się dowiedzieć.
  • ~sta-n
    (2013-11-29 10:42)
    Do lis-a ~ Jak widać wypowiadasz się z poziomu nory. A do pisania na komputerze,
    poproś kogoś kumatego.
  • ~lis
    (2013-11-29 10:21)
    dzyndzelek tez ma wytatuowany
  • ~lis