• ~Tedy
    (2013-11-22 16:16)
    powinna objac sportu i transportu... i tak rano sportu (cwiczenia, aerobik, gimanstyka) po poludniu transportu... wyjazd z kierowcą, szopy, centra handlowe itp
  • ~tutyn
    (2013-11-22 11:56)
    T-A-T-U-A-R-A !!!
  • ~bnz
    (2013-11-25 05:47)
    A ma kolczyk na dzyndzelku?
  • ~Cris.
    (2013-11-24 18:14)
    Tak, tak Lem ma rację- w internecie można dowiedzieć się, że nasze społeczeństwo w połowie, albo i więcej - to wsiowa zawistna hołota, co doskonale świadczą różne komentarze. Każda mądra, o wyjątkowej inteligencji i pracowitości osoba budzi tą wielką histerię nienawiści. Gnoje wstydu nie macie, ale za to jesteście prawdziwymi polakami i katolikami prawda?
  • ~michał
    (2013-11-24 19:23)
    Ludzie ile w was nienawiści i złości ,brak tolerancji dużo zawiści. Co z tego że ma dziare może mieć jeżeli tylko chce jest dorosłą i piękną kobietą. . Ale zazdrość o straszna rzecz fe brzydale.
  • ~ja-ga
    (2013-11-24 19:33)
    Pilnie poszukiwany niejaki Herkules, aby wyczyścić ten gnój jaki się wprost wylewa z internetu.
  • ~bodzio
    (2013-11-24 20:32)
    najpiękniejsza kobieta jaka była w rządzie Donalda,Asia Mucha nie dorasta jej do pięt,chciałbym budzić się co rano w łóżuku z tak wspaniałą kobietą,,, podoba mi się i już ,trzeba tylko umieć to piękno widzieć ,niech nie przesłania wam to że jest ministrem w rządzie którego pomału każdy zaczyna nie tolerować dostrzegajcie kobietę a nie ministra
  • ~tak jak gosPOdin
    (2013-11-24 22:10)
    nie tylko było to moje spostrzeżenie,;że ta dziwnie sPOglądająca na rozmówców Rosjanka to bezkompromisowa s o c j o p a t k a
  • ~Minuteman
    (2013-11-24 23:02)
    A czemu ten tatuaż na ręce, powinna sobie na czole zrobic, byłoby cool Na przykład - ,,kocham Sławka''.
  • ~bnz
    (2013-11-25 05:54)
    Druga po Musze, .niejednokrotnie przełożona?