• ~łysy
    (2013-11-21 09:44)
    Że też ja zamiast olejować sobie włosy, zawsze wolałem oliwić organizm różnymi trunkami.
  • ~Mikołejko Z.
    (2013-11-22 17:28)
    Tak, to jest bardzo podejrzane.
  • ~MarysiaStanowska
    (2013-11-29 00:19)
    Najlepszy na włosy olejek arganowy. Przede wszystkim pobudza cebulki i pozwala zwiększyć gęśtość włosów. http://arganowy.blogspot.com/2013/11/olejowanie-wosow-olejkiem-arganowym.html
  • ~Nina75
    (2014-02-13 10:58)
    Dla mnie olejowanie było zupełnie nieznane. Powiedziała mi o nim koleżanka z pracy. Poczytałam trochę i zamówiłam naturalne oleje ze sklepu internetowego Marokogust. Kupiłam olej kokosowy, jojoba, ze słodkich migdałów i arganowy. Teraz po trzech miesiącach mogę powiedzieć szczerze, że te olejki to eliksiry na moje włosy. Działają znakomicie, odżywiają, zmiękczają, wygładzają. Dla mnie rewelacja.
  • ~To mnie kręci
    (2014-03-10 22:53)
    Taaaa... a Murzynki mają kręcone włosy, bo sobie kręcą na gałęziach baobabu??
  • ~nicoletta88
    (2014-04-11 15:04)
    Zgadzam się z Niną - ja używam oleju kokosowego, arganowego i tutaj Was pewnie zaskoczę oleju kuchennego - lniano-rzepakowego Golden Drop. Arganowy jest co pielęgnacji codziennej, natomiast pozostałe do zmycia (najlepiej nałożyć je na noc). Włosy są odżywione, błyszczą i są baaardzo przyjemne w dotyku :) Pomyśleć że z tego sposobu na odbudowę włosów korzystam dopiero od kilku miesięcy... Polecam dziewczyny!!
  • ~iGA
    (2014-04-29 10:07)
    Witam polecam kod rabatowy IG0142405, o wartości 20 zł upoważniający do zniżki w sklepie Zielony Nurt. Kody są ograniczone ilościowo. Dostępnych jest tylko 100 kodów. Tylko 100 pierwszych klientów ma możliwość skorzystania z promocyjnego kodu. Jednemu klientowi przysługuje jeden kod. W przypadku wykorzystania dostępych kodów kolejne wpisywane kody nie będą aktywne. Polecam przede wszystkim oleje kokosowe, lniane arganowe, z czarnuszki, oliwę z oliwek;)
  • ~jolka
    (2014-09-03 21:35)
    na pewno sprobuje , bo wlosy mam suche i zniszczone, skrzypolen biore, bo wydaje mi sie ze skladniki z ktorych sie skladaja na pewno pomoga mi odbudowac moje wlosy