• ~J-23
    (2013-10-17 08:28)
    niema w niej nic ciekawego a na antenie radiowej jest nudna jak flaki z olejem
  • ~marcys
    (2013-10-19 10:54)
    llludzie skad w was tyle jadu zazdrosci i chamstwa
  • ~siostrunai Bernandettka
    (2014-12-05 11:21)
    to potwarz to nie mozliwe Cejrowski jest rozwodnikiem? czyzby bylo to mozliwe aby ten ************* krzyzowiec bosy opluwajacy wszystko co nie katolskie sam pokazal panuboszkowi swoje dupsko??? z ejest taki cyniczny?jesli to parwda to tylko sie modlic aby ten hipokryta smazyl sie pzrez wiecznosc w smole
  • ~icek
    (2013-10-18 12:29)
    Cejrowski mówi ,ze nie pamięta ,zeby była jego żoną.
  • ~straniera
    (2013-10-18 11:29)
    była zona cejrowskiego jest zwykłym wiejskim głupkiem (chociaż podziwiam jej odwagę) jedna słusznie zauważając ,że ludzie ze szwedzkich stołów dużo marnują mówi że skoro ludzie za to nie płacą to marnują niestety jest tak samo głupia jak ci co myślą że nie płacą PŁACĄ PŁACA PŁACA albo mówi że by z tosterów nie wyjmować żelaznymi szczypcami, co jest słuszne ale już nie mówi czym no i tak dalej
  • ~Pola
    (2013-10-17 10:04)
    matko ona ma pieniądze a ciuchy ze szmateksu. kobieto jeden klasyczny kostium i bedzie dobrze.
  • ~Takken
    (2015-05-22 22:43)
    Dajcie spokój, Panie Cejrowski dobrze Pan zrobił, babka wygląda na 10 lat starszą niż jest w rzeczywistości. No porównanie mam swoją teściową która też jest w tym wieku i spokojnie wszyscy młodzi patrząc na nią trzepią kapucyny :P
    Ps. dla nie Pani Beata wygląda jak mały troll.
  • ~Sława
    (2013-10-26 19:04)
    Pani Beato jest Pani ładną atrakcyjną a przede wszystkim mądrą i dobrą osobą.Powinna Pani miec dziecko.Ja wiem że ktos powie że to za późno ale wg mnie w Pani sytuacji jeszcze można.Jesli Pani moze miec dzieci to powinna Pani miec.taka osoba napewno wychowałaby dzieciaka na porządnego człowieka pbdarzając go ogromem miłości.Jeśli cos nie tak to przepraszam że wchodze z butami w pani życie.Pozdrawiam
  • ~Polska
    (2013-10-18 22:21)
    Boże jakie dno!!!Jak całe PO!!!
  • ~Janusz N.
    (2013-10-18 09:01)
    Paskudna.
  • ~józwa butrym
    (2013-10-16 09:50)
    O ten potępieniec jeden ,on rozwiódł sie z taka piękną kobietą. To on musi być zboczeńcem jakimś ,albo co ?
  • ~genia
    (2013-12-27 21:07)
    może i zgrabne nogi jak na ten wiek, ale buźka stosowna do wieku
  • ~J-23
    (2013-12-19 22:58)
    przekwitła orchidea
  • ~tak, tak
    (2013-10-31 13:57)
    No cóż - piękno nie ma wieku. I zawsze jest na czym powiesić oko.
  • ~DĄP
    (2013-10-22 23:18)
    SUPER LASKA ! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !
  • ~StanKo
    (2013-10-22 15:41)
    ..."GUPIA" NIE JEST, JAK TO MÓWIĄ...
  • ~No i P.O. co kłamać
    (2013-10-22 19:20)
    re-R
    Wam Lemingom nic już nie POmoże.
  • ~-R-
    (2013-10-22 15:27)
    Sądząc po zdjęciach - wciąż atrakcyjna kobieta. Ale co do ważności ślubu - zawierali go przed Bogiem, nieważne, czy w obecności księdza, czy szamana. Swoją drogą - pomysłowy ten Wojtek. Przysięgać kobiecie przed szamanem, a kiedy mu się znudzi kopnąć a biskup i tak potwierdzi, że związek "od samego początku był nieważny". I gdzie tu miejsce dla Boga panowie CHRZEŚCIJANIE?!
  • ~MELANIA
    (2013-12-17 08:55)
    KAŻDY CZLONEK PLEMIENIA LUDOŻERCÓW BYŁ BY LEPSZYM MĘŻEM OD TEGO PSYCHOLA !!!
  • ~UBEK
    (2013-10-22 11:48)
    jakas taka stara i slepie wybałuszone

Może zainteresować Cię też: