• ~mkk
    (2013-10-16 09:36)
    To pan Cejrowski WOjciech, Naczelny Obrońca Wartości Chrześcijańskich na Świecie i w Okolicy, jest rozwodnikiem?

    Ratujcie, święci pańscy i Wszyscy Anieli!!!

    Ale tak to jest: im brdziej Wartościami ktoś sobie wyciera mordkę, tym bardziej bywa zakłamany, dwulicowy, romansowy... (NP. b. poseł Gosiewski ś.p.).
    A teraz jeszcze - wydawałoby się forteczny w swym WC - Cejrowski? Koniec świata.

    Alleluja i do przodu!!!
  • ~józwa butrym
    (2013-10-16 09:50)
    O ten potępieniec jeden ,on rozwiódł sie z taka piękną kobietą. To on musi być zboczeńcem jakimś ,albo co ?
  • ~re mkk2013-10-16 09:36
    (2013-10-16 10:01)
    O ile mi wiadomo, pan Cejrowski nie ożenił się ponownie i żyje wg swoich wartości. Masz z tym jakiś problem?
  • ~elka
    (2013-10-16 10:01)
    Bardzo fajna i sympatyczna babka. Wszystkiego najlepszego!
  • ~dorota
    (2013-10-16 10:14)
    ta pani ma swoje nazwisko i to ,ze byla zona Cejrowskiego nie powinno nikogo juz obchodzic
  • ~Polon
    (2013-10-16 10:26)
    Ona nie byla jego zona wg polskiego prawa. Ozenili sie na jakichs tam plemiennych zasadach.
  • ~007
    (2013-10-16 11:26)
    Ja sie tyko dziwie jak ona w ogole mogla zwiazac sie z tym idiota!
    Ale madra polka po szkodzie.
  • ~vet
    (2013-10-16 12:54)
    Bzdury piszą o Cejrowskim na tym portalu. Pan Wojciech z sądu kościelnego otrzymał stwierdzenie nieważności małżeństwa od początku. Jest żonaty z inną kobieta.
  • ~ktoś
    (2013-10-16 13:35)
    józwa butrym

    Ona piękna ciekawe z której strony, uroda to nie wszystko. Nie obrażaj ludzi, co to za bzdury. Koniec świata
  • ~aaa
    (2013-10-16 14:04)
    gora nie bardzo ale nogi nawet moga byc chociaz widzialem lepsze
  • ~fera
    (2013-10-16 14:44)
    pewnie to "porady i złote mysli" na zółtych karteczkach tak ja konsrewują
  • ~józwa butrym
    (2013-10-16 16:38)
    RE ktoś - ktosiu ! całość ze szczegłnym uwzględnieniem walorów intelektu ,czego nie można powiedzieć o tym facecie co z nia mieszkał. Może jego walorem był rozmiar hofmanowy.
  • ~WAW
    (2013-10-16 16:47)
    I CO NA TO KATOLSTWO SPOD ZNAKU CEJROWSKIEGO?
  • ~obserwatorka
    (2013-10-16 18:31)
    Bez skalpela i botoksu, świetna osoba.
  • ~Tofik
    (2013-10-16 18:56)
    re~WAW2013-10-16 16:47
    A c h u j cię to obchodzi duPOlizie.
  • ~Don Myszores
    (2013-10-16 23:31)
    Ładna i atrakcyjna kobieta.
  • ~as11
    (2013-10-16 23:56)
    No, no. Ho, ho !!
  • ~J-23
    (2013-10-17 08:28)
    niema w niej nic ciekawego a na antenie radiowej jest nudna jak flaki z olejem
  • ~Pola
    (2013-10-17 10:04)
    matko ona ma pieniądze a ciuchy ze szmateksu. kobieto jeden klasyczny kostium i bedzie dobrze.
  • ~wapniak
    (2013-10-18 05:55)
    piękna laska,siedziała z takim pasztetem katolskim bez sutanny
    Jest synem Stanisława Cejrowskiego – znanego animatora i działacza jazzowego. W wieku 5 lat przeszedł operację usunięcia prawego płuca[19]. W 1994 wziął ślub kościelny z Beatą Pawlikowską. W 2004 za pośrednictwem mediów Pawlikowska przekazała, że już nie są razem. Ślub miał zostać zawarty jako nieważny, co potwierdził wyrok sądu biskupiego[20][21]. W 2010 roku media donosiły o jego rzekomym ślubie z Joanną Najfeld[22][23]. Menadżerka podróżnika odmówiła komentarza na ten temat[22].

Może zainteresować Cię też: