• ~henio
    (2013-08-05 11:21)
    dopadniemy ryzego
  • ~lis
    (2013-08-05 08:36)
    zresztom co tam takie na w wozkaj zalatwia w pierwszej kolejnosci ,dziwie sie tylko ze nie ma tam bronislawa wyploczyny ,chyba sie zagaloPOwal gdzie indziej
  • ~kkk
    (2013-08-06 08:57)
    Ten Premier TUSK to przekracza granice bezczelności. Od 01lipca 2013 zabrał pieniadze - 520 zł plus ubezpieczenie osobom opiekujacymi sie ludźmi niepełnosprawnymi jest to ok. 160 ml. Na same nagrody w roku 2012 we wszystkich Ministerstwach i w Ratuszu wydano ponad 500 mln. Ludzie nawet jak popieracie PO to naprawdę otwórzcie oczy czytajcie samodzielnie i myślcie samodzielnie. Nie warto za wszelka cene bronić tych oszustów. W koncu i Wy dostaniecie po d...pie
  • ~rtahj
    (2013-08-06 09:20)
    Naczelny Truteń PO za czyje pieniądze tam POjechał ?
  • ~Zatroskany
    (2013-08-05 08:35)
    Ten typ tak nisko upadł,że musi żebrać i zabiegać o głosy i okłamywać jednocześnie ludzi niepełnosprawnych?
  • ~Tusk pokaz swoja Małgochę?.
    (2013-08-05 09:39)
    Tuske a gdzie jest twoja Małgośka? Co nie miała nowej kiecki za pieniądze podatnikow żeby sie pokazac?
  • ~Urna Wyborcza
    (2013-08-05 09:19)
    Wszędzie się pcha, złodziej jeden.
  • ~MK
    (2013-08-05 09:26)
    ŻAŁOSNE
  • ~dadek
    (2013-08-05 08:22)
    dzien dobry
  • ~JAKOTAKO
    (2013-08-05 08:19)
    SZKODA ZE WIELCE NAM PANUJACY NIE POJAWI SIE W SZPITALACH Z CHORYMI UMIERAJACYMI BO CZS WIZYT NA OPERACJE E WYDŁUŻA A TE PIEKNE PANIE POWINNY POWIEDZIEC JAK NAPRAWDE WYGLADA LECZENIE W POLSCE
  • ~fenix
    (2013-08-05 08:21)
    hi hi hyi popularny jestrm wepchlem sie na sile
  • ~lis
    (2013-08-05 08:34)
    corcia POwinnas go olac albo chociaz POkropic to ryzom pale m,oj zeby tylko wiaderka nie POspadaly
  • ~Nie PO nie GW nie TVN-włącz rozum POLAKU
    (2013-08-05 08:26)
    Ruda mendo do roboty POmatole wstawaj.POniedziałek do cholery !!!
  • ~tret56
    (2013-08-06 08:25)
    Wezwanie do zaprzestania Mordu/Aborcji-Orędzie nr 27. Otrzymano w czwartek, 16 grudnia 2010 r. o godz. 13:10--- Napisz tak moja córko. Śmierć zadawana niewinnym ofiarom jest jednym z NAJCIĘŻSZYCH grzechów, które człowiek jest w stanie wyrządzić swemu bratu. Jest to najbardziej dotkliwy grzech ciała i sprawia mi ogromny ból. Brak poszanowania, który ludzkość wykazuje dziś w stosunku do ludzkiego ŻYCIA staje się coraz bardziej widoczny. Życie jest cennym darem Boga. Nikt, żaden człowiek nie ma prawa odbierać życia innemu człowiekowi. Nikt nie ma prawa odbierać życia dziecku, które ciągle ma przed sobą swój pierwszy oddech, który nastąpi w momencie narodzin. Ten grzech jest OHYDNY i NIEWYBACZALNY. Wszystkie dusze pochodzą od Mojego Przedwiecznego Ojca i TWOŻONE SĄ W MOMĘCIE POCZĘCIA. Małe dzieci, niewinne dusze, są mordowane właśnie przez te, które zostały posłane by je karmić i wychowywać – przez ich własne matki, które są odpowiedzialne za to, że ich dzieciom odmówiono PRAWA do tego, by się narodziły. Dlaczego Moje dzieci stoją z boku i nie reagują? W imię wolności te małe aniołki z Królestwa Mojego Ojca są zabierane z tej ziemi przed wyznaczonym im czasem, mimo że otrzymały swoje miejsce na ziemi jako BOŻE DZIECI. Czy te kobiety nie rozumieją że życie, które tak nisko cenią należy do Boga? Te dzieci cierpią. Gdy są mordowane, doświadczają rozdzierającego bólu. I to jest usprawiedliwiane przez Rządy, całe środowisko lekarskie i rodziny tych kobiet. Czy nie mają oni wyrzutów sumienia w swoich DUSZACH? Czy nie zdają sobie sprawy z tego, że ich potworny czyn nie rożni sie niczym od tego gdy człowiek zabija drugiego człowieka? W zasadzie jest to grzech nawet cięższy, gdyż te dzieci sa bezbronne. Te kobiety muszą prosić o litość jeżeli są winne. Lub prosić o Moje prowadzenie jeżeli rozważają dokonanie ABORCJI. Jakkolwiek by nie było będą sądzone z tego grzechu. Grzechy ciała są najbardziej obraźliwe w oczach Mojego Ojca. Żadne usprawiedliwienie morderstwa nie będzie przyjęte ani przeze Mnie ani przez Mojego Przedwiecznego Ojca. Zbudźcie się teraz Moje dzieci i zrozumcie ze odbieranie życia zaprowadzi sprawcę do wiecznego ognia piekielnego. Nie będzie powrotu z tej otchłani pełnej demonów. Tych samych demonów, które za sprawą Zwodziciela – SZATANA – przekonują, że MORDERSTWO, które ona lub on popełniają jest czymś właściwym! Będzie on podstępnie przekonywał matki że na przykład, podejmują ‚odpowiednią decyzję‘. Używając wszystkich podstępów związanych z ludzkim rozumowaniem, sprawi że taka osoba będzie usprawiedliwiać ten czyn, mimo tego, że jest to niewłaściwe. Będzie używał kłamstwa, które mówi, że mordujący ma swoje prawa. Że musi przede wszystkim zadbać o własny interes. W imię praw człowieka promuje się kłamstwo, tak aby postawa gdzie gloryfikuje się prawa matki i jej wolność do prowadzenia takiego życia jakie ona wybierze była podziwiana. Następnie to kłamstwo przekonuje ją, że ZAMORDOWANIE swojego własnego dziecka jest rzeczą właściwą i odpowiednią. Proszę zrozumcie, że eskalacja LUDOBÓJSTWA na świecie została zapowiedziana.(...) Módlcie się do Mnie codziennie. Ofiarujcie jakiekolwiek cierpienie jakie macie za te niewinne ofiary. Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus
  • ~lis
    (2013-08-05 08:32)
    a co on tu robi czyzby mu k u t a s stanol pewnie sie szykuje jakis sex w biegu ojej nie daj borze zeby to byl sex brualny
  • ~gumaż
    (2013-08-05 08:33)
    ale się napiął aż mu żyła na łbie wyszła,

    jak zwykle nieszczery - ale to pewnie wina kaczyńskiego...
  • ~piotrciech
    (2013-08-05 08:37)
    Dzięki rządom tego pana po prawej dostęp do opieki medycznej stał się bardzo utrudniony a i liczba samobójstw znacznie wzrosła.
  • ~Wiwaldi
    (2013-08-05 08:38)
    Wziął i zepsuł swojom gębom dziewczynom święto.
  • ~hanka
    (2013-08-05 08:40)
    Piekne dziewczyny. I bardzo ladnie, ze p. tusk osobiscie sie tam pojawil.
    Pokazuje to, ze rzad jest swiadomy tego jak nalezy obchodzic sie z inwalidami.
    Komentarze ponizsze sa na rynsztokowym poziomie--wstyd.
  • ~jasiu
    (2013-08-05 08:41)
    Wyjątkowo śliczne dziewczyny! Zobaczcie chłopy jakie cuda potrafi tworzyć natura, warte grzechu! :-P
    Fajna impreza.

Może zainteresować Cię też: