• ~henio
    (2013-08-05 11:21)
    dopadniemy ryzego
  • ~lis
    (2013-08-05 08:34)
    corcia POwinnas go olac albo chociaz POkropic to ryzom pale m,oj zeby tylko wiaderka nie POspadaly
  • ~Daria
    (2013-08-06 08:26)
    Żenujący facet _!

    Trza być debilem żeby wykorzystywać takie okazje aby sobie "słupki" podciągnąć_!!
  • ~kkk
    (2013-08-06 08:57)
    Ten Premier TUSK to przekracza granice bezczelności. Od 01lipca 2013 zabrał pieniadze - 520 zł plus ubezpieczenie osobom opiekujacymi sie ludźmi niepełnosprawnymi jest to ok. 160 ml. Na same nagrody w roku 2012 we wszystkich Ministerstwach i w Ratuszu wydano ponad 500 mln. Ludzie nawet jak popieracie PO to naprawdę otwórzcie oczy czytajcie samodzielnie i myślcie samodzielnie. Nie warto za wszelka cene bronić tych oszustów. W koncu i Wy dostaniecie po d...pie
  • ~rtahj
    (2013-08-06 09:20)
    Naczelny Truteń PO za czyje pieniądze tam POjechał ?
  • ~Zatroskany
    (2013-08-05 08:35)
    Ten typ tak nisko upadł,że musi żebrać i zabiegać o głosy i okłamywać jednocześnie ludzi niepełnosprawnych?
  • ~Tusk pokaz swoja Małgochę?.
    (2013-08-05 09:39)
    Tuske a gdzie jest twoja Małgośka? Co nie miała nowej kiecki za pieniądze podatnikow żeby sie pokazac?
  • ~Urna Wyborcza
    (2013-08-05 09:19)
    Wszędzie się pcha, złodziej jeden.
  • ~MK
    (2013-08-05 09:26)
    ŻAŁOSNE
  • ~dadek
    (2013-08-05 08:22)
    dzien dobry
  • ~JAKOTAKO
    (2013-08-05 08:19)
    SZKODA ZE WIELCE NAM PANUJACY NIE POJAWI SIE W SZPITALACH Z CHORYMI UMIERAJACYMI BO CZS WIZYT NA OPERACJE E WYDŁUŻA A TE PIEKNE PANIE POWINNY POWIEDZIEC JAK NAPRAWDE WYGLADA LECZENIE W POLSCE
  • ~fenix
    (2013-08-05 08:21)
    hi hi hyi popularny jestrm wepchlem sie na sile
  • ~lis
    (2013-08-05 08:36)
    zresztom co tam takie na w wozkaj zalatwia w pierwszej kolejnosci ,dziwie sie tylko ze nie ma tam bronislawa wyploczyny ,chyba sie zagaloPOwal gdzie indziej
  • ~uhahahahaha
    (2013-08-05 09:42)
    A gdzie jest Małgoska utrzymantka podatników? Czy ten konkurs to polityczna kampania PO
  • ~Nie PO nie GW nie TVN-włącz rozum POLAKU
    (2013-08-05 08:26)
    Ruda mendo do roboty POmatole wstawaj.POniedziałek do cholery !!!
  • ~lis
    (2013-08-05 08:32)
    a co on tu robi czyzby mu k u t a s stanol pewnie sie szykuje jakis sex w biegu ojej nie daj borze zeby to byl sex brualny
  • ~gumaż
    (2013-08-05 08:33)
    ale się napiął aż mu żyła na łbie wyszła,

    jak zwykle nieszczery - ale to pewnie wina kaczyńskiego...
  • ~piotrciech
    (2013-08-05 08:37)
    Dzięki rządom tego pana po prawej dostęp do opieki medycznej stał się bardzo utrudniony a i liczba samobójstw znacznie wzrosła.
  • ~Wiwaldi
    (2013-08-05 08:38)
    Wziął i zepsuł swojom gębom dziewczynom święto.
  • ~hanka
    (2013-08-05 08:40)
    Piekne dziewczyny. I bardzo ladnie, ze p. tusk osobiscie sie tam pojawil.
    Pokazuje to, ze rzad jest swiadomy tego jak nalezy obchodzic sie z inwalidami.