• ~wolna
    (2013-06-25 08:29)
    to niech sami wydepiluja sobie pachy i nogi i na moj smak tez dupy. Rowniez zniesmaczaja mnie stopy meskie- gdzie np. drugi paluch stopy jest dluzszy niz pierwszy albo paluch stop sa takie dlugie jak u rak.Puszczam pawia. A babsztyle glupie i sobie na takie cos pozwalaja-jeszcze raz paw...
  • ~jancz
    (2013-06-25 19:59)
    No i ten przekurzony głos, ziemista cera. NO i wytatuowane bezsensownie ciałko
  • ~em
    (2015-02-28 12:15)
    Fige prawda.Faceci maja wiszace brzuchy ze o zawiazaniu butow czy seksie nie ma mowy.My nosimy im dzieci po 9 m-cy kazde i nabranie sadla w wieku przekwitania to normalka .Nie mysle rowniez ubierac sie po zeby na plazy .Mam zamiar opalac sie w czym chce.
  • ~pzpr
    (2013-07-03 14:29)
    ta posiniaczona nieogolona noga to krzyśka anki Begowskiego grodzkiego! a kłaki pod pachami ma jak kocie futerko. Ciekawi mnie jak rozbiera się na plazy i jak ukrywa Anka tego skurczonego wróbelka.
  • ~Aśka
    (2013-07-02 11:06)
    Faceci to pustacy dla nich liczy się tylko na wygląd zewnętrzny, więc czemu się dziwić?
  • ~Aska
    (2013-07-02 10:53)
    a **** moze byc ogolona?
  • ~ble ble
    (2013-07-02 11:11)
    taa wiem sa tacy co to dla nich liczy się przede wszystkim wnętrze , ale mało takich
  • ~łatfa kobita
    (2013-06-27 10:50)
    co znaczy łatwa ???faceci mają jeden problem że go po prostu nie widzą mają tak wysokie mniemanie o sobie że jak ego spada na IQ to ogłaszają żałobę narodową.
  • ~foka94 kg
    (2013-06-27 10:38)
    lato to czas na morsy i foki i o co chodzi po 30 tak mamy że sie obie strony nie staraja dla siebie nic zrobić no bo po co mam zonę -dzień po ślubie -stara
    mam męza -stary więc dla kogo się. hasło ,,kochanego ciała nigdy za dużo,, i po problemie,, a jak kobieta w ciąży to żreć za ,,dwuch .. siebie i brzuch i nad czym lamentować i biadolić chłopy jak słonie a ogladają się bez problemu za szpilkami
  • ~liz