• ~an
    (2012-07-04 11:45)
    Rzeczywiście "śliczna" - jak małpa zologiczna.
  • ~AAA
    (2012-07-04 14:07)
    Nic ciekawego . Sztuczny lans.
  • ~na Tak
    (2012-07-04 04:02)
    Zielony to najpiekniejszy kolor oczu, jeszcze piwny i brązowy, boski
  • ~OLEK z Gdyni
    (2012-07-04 14:10)
    Żałosne zjawisko-co jakis czas pojawia sie miernej urody baba ,ot ,jakich pełno w tłumie ,głupia jak but i poniżająca się publicznie i ktos opłaca sans kogoś takiego,a my z jakiej racji mamy oglądac babę ,na korą nikt nie głosowal ,która jest anonimowa kobietą?
  • ~ja i TY
    (2012-07-04 14:21)
    -Uwidę Ronaldo ...hi,hi ...nie bez przyjemności...ha,ha ha dla kogo ? Bo z pewnoscia nie dla Ronaldo! No i nie chcial,trzeba dalej chodzić po prośbie...
  • ~kk
    (2012-07-10 12:09)
    Brunet Barbie sztuczna
  • ~Andrzej Mordyła
    (2012-07-04 19:58)
    Mam dosyc ogladania tej baby-ani ona ładna ,ani mądra-zero.
  • ~ludzia
    (2012-07-04 05:52)
    czy będzie wazyć 50 czy 60 kilo, zawsze będzie śliczna
  • ~lWella Bella
    (2012-07-04 07:31)
    takie nstki to zryte z cellulitem mogą jej pozazdrościć, nic dziwnego, piekna cera, zęby, oczy , świieża, śliczna coć ma 29 la, nie to co te smierdzące zniszczone paszczury, co to nie dorosło a juz zniszczone
  • ~Kon Donek
    (2012-07-04 13:02)
    Na tym zdjęciu wyraźnie nie o nos chodzi i poproszę, żeby to było jeszcze szersze :-)
  • ~SDF
    (2012-07-04 14:19)
    Jak nazwac kogos kto publicznie domaga sie dupcowania? Chyba szmatą ? I chyba tak jest od zawsze?
  • ~Marta
    (2012-07-04 14:22)
    Mnie interesuje z jakiego zródła miała tyle biletów ,a nie jej wygląd!!!
  • ~Janusz
    (2012-07-05 20:42)
    Mnie się kompletnie nie podoba. Głupio gada. Lansowanie takich osób jest sztuczne!
  • ~kirkor
    (2012-07-04 20:59)
    JA zazdrosny nie jestem-nie jest ładna .TAK uważam!
  • ~assds
    (2012-07-04 20:37)
    kurde jak ona 6 lat temu tak wyglądała , to dzisiaj by kartofle jej na policzkach rosły , dobrze , że sobie zrobiła tą operację, tylko szkoda że plastik i że tak głupio gada
  • ~AAA
    (2012-07-04 19:59)
    Kto to Siwiec? Kto to Gorawski?
  • ~Bert
    (2012-07-04 20:02)
    JAk uważam ,że ta pospolita , zwyczajna Natalia nie nadaje się nawet do wycierania podłogi. Sznmata to byłby spory komplement. -Ale polewka-uwiodę Ronaldo- on też nie takie znowu cudo ,ale taka gadka to kompromitacja ,rzecz jasna olł gotyllę bo lepsze i naturalne są bliżej.
  • ~Estet zachwycony
    (2012-07-04 03:45)
    Ma piekny kolor oczu, taki niespotykany, śliczny
  • ~HI<HI<HI
    (2012-07-04 20:42)
    To gadanie tej gorylli o uwodzeniu Ronaldo było debilne i poniżające. Dwa powody-jest wiele polek sto razy ładniejszych od Siwiec co nie spojrzałyby na Ronaldo-zaledwie miłedo faceta i i tyle i drugi-olał on tę sztuczną głupawę i nawet nie zauważył podstawionego tyłka!
  • ~asdasd
    (2012-07-04 20:44)
    do Naci bo zapomniałem : kurdę jak robisz operację to nie po taniości bo tak trochę wyglądasz na glonolachoroba , bo chyba widzisz swoje usta, a jak ci chłopak nie dał kasy to się za mało starałaś, i trza było ociagnąc jego kolegom to by se zrzucili