• ~jarecki
    (2012-07-03 09:10)
    Dzięki. Muliło mnie i nie mogłem się wyrzygać... Temat p. Siwiec i ten nachalny, bydlęcy lans, pomaga mi w chorobie. Rzygam gładko...
  • ~Wojtek
    (2012-07-03 09:13)
    Co pastyczne zabiegi nie robią kwestia kasy to widać
  • ~DOKTOR MUREK
    (2012-07-03 09:17)
    po kiego ch. ona robi tak dziub w ciup, poza tym ruchałem lepsze laski, z czego jedną dzisiaj z rana
  • ~jag
    (2012-07-03 09:22)
    "Rzygam gładko..." Szkoda, że nie pokazali tych zdjęć w niedzielę. Też się męczyłem!
  • ~Rysiek
    (2012-07-03 09:22)
    Chamski, ordynarny, pozbawiony krzty subtelności lans wypindrzonej zdziry. Siwiec jest takim samym "pustakiem" jak typowo polski ufarbowany na blond i wytapetowany dyskotekowy lachociąg jakiego można spotkać w przeciętnym klubie.
  • ~Gośka
    (2012-07-03 09:33)
    Bardziej podobała mi się ta Natalia sprzed 6 lat. Była wtedy naprawdę piękna, naturalna i bardzo apetyczna. Teraz jest sztuczna, napompowana , no i te usta... ciągle w ciup. Czy to naprawdę pociąga mężczyzn : sztuczny biust, sztuczne usta i co jeszcze...?
  • ~kuc
    (2012-07-03 09:38)
    rzeczywiście wielka zmiana.

    pokazuje, że konkurs nie był całkiem obiektywny.
  • ~aleks
    (2012-07-03 09:39)
    Jeżeli jeden z drugim tłuku nie znasz polskiego języka i nie wiesz co to jest kultura to chamska mordo nie siadaj do komputera.
  • ~Moher
    (2012-07-03 09:43)
    Subtelna uroda tej młodej damy to cios w wypindrzone celebrytki...
  • ~bart
    (2012-07-03 09:45)
    mi tam najbardziej podoba się na 3 zdjęciu, teraz trochę zbyt nachalna
  • ~Pak
    (2012-07-03 09:56)
    ~ re DOKTOR MUREK - ten Afisz na dwiach i dziura w nich po Seku to tez przez
    ciebie do LASEK zaliczane?
  • ~CCC
    (2012-07-03 10:15)
    A bilety to losowała co? Chamstwo!
  • ~awe
    (2012-07-03 10:20)
    A może usta się wyrobiły od pracy?
  • ~Genitaliusz
    (2012-07-03 10:28)
    A mi się podoba.
    W końcu jakaś ładna dziewczyna w odróżnieniu od kaszalotowatych grycanek.
  • ~hubert
    (2012-07-03 10:40)
    Była kiedyś piękna, teraz jest głównie seksowna.
    De gustibus non est disputandum.
  • ~dlycs
    (2012-07-03 10:47)
    No tak... nasza super kibicka na stadion poszła w pełnym profesionalnym makijażu, po botoksie i jak sobie kibicowała tak jakoś nagle zauważyli ją fotoreporterzy ;)

    Medialna ustawka kobity, która chce zaistnieć i zarobić.
    Tylko co to ma wspólnego ze sportem i kibicowaniem...
  • ~bb
    (2012-07-03 11:15)
    Geba zbotoksowana. Ale na tyłku ma cellulit jak cholera! Ja, baba 60 letnia tego nie mam.
  • ~OBSERWATOR
    (2012-07-03 11:18)
    B L A C H A R A - W SAM RAZ NA MINISTRA, MINISTRE W TYM RZĄDZIE
  • ~mamoniowa303
    (2012-07-03 11:24)
    Ciekawe komu ten glonojad dał d.py, że teraz jest tak na siłę lansowany ???
  • ~tg64
    (2012-07-03 11:29)
    Ja mam pytanie. Kto tej pani nadał tytuł Miss Euro 2012, bo nikt dotad sie nie ujawnił?