• ~woytek
    (2011-09-13 14:25)
    brzydka
  • ~barbi
    (2011-09-16 07:56)
    piękna, młoda i zgrabna-ale to gust jurorów
  • ~stell
    (2011-09-14 04:23)
    Ukrainka byla naprawde piekna - klasyczna uroda, a dlaczego nie podano ze drugie miejsce, to przeciez sasiady - nieladnie
  • ~stell
    (2011-09-14 04:35)
    Gość - Bzdura, ze Ukrainka sie tobie nie podobala nie znacy ze nie byla najpiekniejsza.
  • ~Fan blondynek
    (2011-09-14 11:51)
    Blondynki wcale nie wyszły z mody i nadal są najpiękniejsze.
    Po prostu blondynki stały się niepoprawne politycznie i trzeba je usunąć i ośmieszyć.
    Ale nie ma wspanialszej istoty na Ziemi, niż naturalna blondynka.
  • ~ej redaktory
    (2011-09-14 16:05)
    odkąd malutka Ziemia jest Wszechświatem ?
  • ~m.zdaniem
    (2011-09-14 17:17)
    ładniejsza jest ta co jej nakładała koronę
  • ~bolus
    (2011-09-14 22:51)
    WSZYSTKIE bardzo ladne ale musieli wybrac tylki jedna.
  • ~gość
    (2011-09-15 08:03)
    Ładna jak na czarnoskórą ale czy najpiękniejsza.B.wątpię???
  • ~Yukyo Makase
    (2011-09-15 19:07)
    najpiękniejsza to może być tylko blondynka!!!
  • ~chłopek roztropek
    (2011-09-16 12:42)
    A z jakich planet były inne kandydatki? Bo jeśli to konkurs na najpiękniejszą wszechświata, to pewnie było ich całe mnóstwo... Nie tylko ta czarna z Ziemi...
  • ~NIESTETY CALKOWICIE BIALY
    (2011-09-13 20:00)
    Czarny prezydent supermocarstwa, czarna miss universe, czarna Madonna [Matka Boska] w naszym kosciele w Phoenix, AZ. Czarni przoduja na Ziemi i w Niebie.
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:48)
    Naszej planety nie może reprezentować czarnoskóra kandydatka. Na naszej planecie najpiękniejsze są blondynki i latynoski. Należało wziąć pod uwagę najpowszechniejszy ty urody naszej planety, bo inne cywilizacje mogą pomyśleć, że na tej planecie wszystkie kobiety są czarne
  • ~Paulina
    (2011-09-16 13:45)
    Zdecydownanie bardzej podoba mi się ta, która zakłada koronę
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:49)
    Jeszcze UFO pomyśli, że u nas wszystkie kobiety w linii prostej wyewoluowały prosto od szympansa
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:52)
    I zastanawia mnie fakt nielegalnie wybranej Mis. Czy w skład JURY wchodzili przedstawiciele innych planet? I czy dopuszczono do wyborów Miss również kandydatki z innych części Wszechświata! To jawna mistyfikacja! Podważam zwycięstwo tej Pani!
  • ~marika
    (2011-09-17 17:22)
    ...małpy tu nie maja nic do rzeczy...! to tylko pigmentacja skóry jako uwarunkowanie życia w cipłym, tak bardzo ukochanym przez nas klimacie:):)
    myslę, że chętnie zapłąciłabym taką cene( jesli można to tak ująć...prostacko !}
    a my zapiziałe blondynki czemu tak biegamy do solarium, czy wystawiamy dziobki na słoneczko, aby choć troszkę zdrowiej wygląć!! nie każba blondynka to jakoś szczególnie urodziwa kobieta, większość to ...wymoczli, niepodmalowane wyglądają jak chodzące zombi :)
    ...panowie! (niektórzy) zajdźcie po rozum do głowy,lub poszukajcje go gdzie indziej jak tam go brak!
    nie sądzę bowiem aby nasze społeczeństwo żyło jeszzce w przedpotopowym grzechu rasizmu, to chyba tylko głupota...z pozdrowieniami dla światłych:)

    i
  • ~MONIKA
    (2011-09-18 08:31)
    DZIEWCZYNA O DOSYC "NIENACHALNEJ"URODZIE...ALE NIECH SIE CIESZY...TYLE PRZYNAJMNIEJ MA RADOSCI...
  • ~Bader
    (2011-09-18 20:49)
    Mis Uniwersum ? Jednym słowem przespałem nawiązanie kontaktów z obcymi cywilizacjami. Co za pech!
  • ~knurr
    (2011-10-11 17:43)
    Olśniewająca!