• ~obiektywna
    (2011-09-13 11:56)
    Najpiekniejsza byla Ukrainka!!!111
  • ~bz
    (2011-09-13 12:58)
    ciekawa jestem, czy te jej wlosy-to wlasne?...chyba peruka...to oszustwo!!!
  • ~Asia;P
    (2011-09-13 13:25)
    Ciesze sie;)est naprawde piekna;) I tu wcale nie chodzi o kolor skory;)Wszyscy majarowne szanse;)
  • ~Pyrania
    (2011-09-13 13:46)
    Znaczy sie... ogólnoświatowy trynd... panie dzieju...
  • ~Wiem dlaczego Polka przegrala
    (2011-09-13 13:56)
    Polka przegrala bo w majtkach wystepowala.
  • ~woytek
    (2011-09-13 14:25)
    brzydka
  • ~Gość
    (2011-09-13 15:44)
    ~obiektywna2011-09-13 11:56
    Najpiekniejsza byla Ukrainka!!!111

    Bzdura. To że Tobie się najbardziej podobała, jeszcze nie znaczy, że była najpiękniejsza.
  • ~jajco
    (2011-09-13 15:46)
    Szkoda ,że nie pojechała Mucha ,albo "prześmieszna "Natasza Urbańska ,pomogłyby pozmywać po orangutanach.
  • ~ul
    (2011-09-13 15:49)
    Jak dla mnie ładna twarz ale za męskie ramiona. Za szerokie.
  • ~ul
    (2011-09-13 15:52)
    kto to jest ten "Gość"?

    Wpisuje się na kilku forach, pod różnymi artykułami i obraża ludzi!

    Rozumiem kiedy komentarz dotyczy ocen subiektywne obiektywne ale inwektywy to poniżej poziomu.
  • ~@woytek
    (2011-09-13 16:03)
    POkaz swa gebe ...to cie odpowiednio ocenimy!!
  • ~re ~ul2011-09-13 15:52
    (2011-09-13 16:31)
    kto to jest ten "Gość"?

    Znamy go dobrze z Hydeparku, to wyjątkowo bezczelny troll, zbanowany na trzech forach jako mondry i wyczajacz. Teraz grasuje jako "mondry wyczajacz". Wyjątkowo chamska kreatura.
  • ~rumcajs
    (2011-09-13 16:42)
    yyy ona?
  • ~Gość
    (2011-09-13 17:07)
    ~re ~ul2011-09-13 15:522011-09-13 16:31
    kto to jest ten "Gość"?
    Znamy go dobrze z Hydeparku, to wyjątkowo bezczelny troll, zbanowany na trzech forach jako mondry i wyczajacz. Teraz grasuje jako "mondry wyczajacz". Wyjątkowo chamska kreatura.

    Wyluzuj buraku bo dostaniesz wylewu. Poza tym musisz popracować nad językiem polskim bo nie jesteś w nim zbyt biegły.
  • ~Gość
    (2011-09-13 17:25)
    "~ul2011-09-13 15:52
    Rozumiem kiedy komentarz dotyczy ocen subiektywne obiektywne ale inwektywy to poniżej poziomu."

    Powinieś przestać zażywać środków odurzających. To co chcesz przekazaś jest zupełnie niezrozumiałe dla odbiorcy. Spróbuj jeszcze raz używając zdań prostych. Może tym razem będzie lepiej.
  • ~Tofik
    (2011-09-13 18:16)
    Jak to ktoś kiedyś powiedział - Im jagoda czarniejsza tym słodsza. W czasach komuny mój kolega hołdujący temu hasłu, poleciał do kongresowej na występy baletu z Senegalu. Oczywiście miejsce miał w pierwszym rzędzie. Ja tam wolę białe kobiety (ale o czarnych włosach).
  • ~kim
    (2011-09-13 18:56)
    Nos ma nieładny.
  • ~xxx
    (2011-09-13 19:09)
    no sory ale moja przyjaciółka klaudia jest ze 20 razy ładniejsza od tej czekoladki... miss afryki to se ona może byc ale to już nasza polka co startowała duuuuuuużo piekniejsza jest
  • ~Drzazga 101
    (2011-09-13 19:13)
    Nie no trzeba przyznać, że czekuladka jest pijękna !
  • ~darkblonds
    (2011-09-13 19:23)
    nareszczie wygrała piękna dziewczyna lepsza niż ta nasza żałosna rozalia widać też ,że najdalej zaszly brunetki i co z powodzieniem męszaczyżni wolą blondynki dawno wyszło z mody tak jak te banalne nieciekawe blondynki

Może zainteresować Cię też: