• ~pepe
    (2011-11-25 09:29)
    te dupinki nie mają chyba w domu luustra , albo nie dosięgają. Na ulicy widzi sie lepsze laski ...
  • ~oho
    (2011-10-21 20:01)
    ładna nawet...szkoda ze nie oglodałam
  • ~knurr
    (2011-10-11 17:43)
    Olśniewająca!
  • ~Bader
    (2011-09-18 20:49)
    Mis Uniwersum ? Jednym słowem przespałem nawiązanie kontaktów z obcymi cywilizacjami. Co za pech!
  • ~MONIKA
    (2011-09-18 08:31)
    DZIEWCZYNA O DOSYC "NIENACHALNEJ"URODZIE...ALE NIECH SIE CIESZY...TYLE PRZYNAJMNIEJ MA RADOSCI...
  • ~marika
    (2011-09-17 17:22)
    ...małpy tu nie maja nic do rzeczy...! to tylko pigmentacja skóry jako uwarunkowanie życia w cipłym, tak bardzo ukochanym przez nas klimacie:):)
    myslę, że chętnie zapłąciłabym taką cene( jesli można to tak ująć...prostacko !}
    a my zapiziałe blondynki czemu tak biegamy do solarium, czy wystawiamy dziobki na słoneczko, aby choć troszkę zdrowiej wygląć!! nie każba blondynka to jakoś szczególnie urodziwa kobieta, większość to ...wymoczli, niepodmalowane wyglądają jak chodzące zombi :)
    ...panowie! (niektórzy) zajdźcie po rozum do głowy,lub poszukajcje go gdzie indziej jak tam go brak!
    nie sądzę bowiem aby nasze społeczeństwo żyło jeszzce w przedpotopowym grzechu rasizmu, to chyba tylko głupota...z pozdrowieniami dla światłych:)

    i
  • ~zyzu2
    (2011-09-17 13:07)
    Czarny lad juz dawno(albo nigdy)nie zwyciezal,wiec kiedys musial.I zwyciezyl.Tylko czy zasadnie???
  • ~kornik
    (2011-09-17 12:42)
    Brzydka. Marne jury ją wybrało.
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:52)
    I zastanawia mnie fakt nielegalnie wybranej Mis. Czy w skład JURY wchodzili przedstawiciele innych planet? I czy dopuszczono do wyborów Miss również kandydatki z innych części Wszechświata! To jawna mistyfikacja! Podważam zwycięstwo tej Pani!
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:49)
    Jeszcze UFO pomyśli, że u nas wszystkie kobiety w linii prostej wyewoluowały prosto od szympansa
  • ~Zaskoczona
    (2011-09-16 13:48)
    Naszej planety nie może reprezentować czarnoskóra kandydatka. Na naszej planecie najpiękniejsze są blondynki i latynoski. Należało wziąć pod uwagę najpowszechniejszy ty urody naszej planety, bo inne cywilizacje mogą pomyśleć, że na tej planecie wszystkie kobiety są czarne
  • ~Paulina
    (2011-09-16 13:45)
    Zdecydownanie bardzej podoba mi się ta, która zakłada koronę
  • ~chłopek roztropek
    (2011-09-16 12:42)
    A z jakich planet były inne kandydatki? Bo jeśli to konkurs na najpiękniejszą wszechświata, to pewnie było ich całe mnóstwo... Nie tylko ta czarna z Ziemi...
  • ~barbi
    (2011-09-16 07:56)
    piękna, młoda i zgrabna-ale to gust jurorów
  • ~Yukyo Makase
    (2011-09-15 19:07)
    najpiękniejsza to może być tylko blondynka!!!
  • ~gość
    (2011-09-15 08:03)
    Ładna jak na czarnoskórą ale czy najpiękniejsza.B.wątpię???
  • ~bolus
    (2011-09-14 22:51)
    WSZYSTKIE bardzo ladne ale musieli wybrac tylki jedna.
  • ~m.zdaniem
    (2011-09-14 17:17)
    ładniejsza jest ta co jej nakładała koronę
  • ~ej redaktory
    (2011-09-14 16:05)
    odkąd malutka Ziemia jest Wszechświatem ?
  • ~Fan blondynek
    (2011-09-14 11:51)
    Blondynki wcale nie wyszły z mody i nadal są najpiękniejsze.
    Po prostu blondynki stały się niepoprawne politycznie i trzeba je usunąć i ośmieszyć.
    Ale nie ma wspanialszej istoty na Ziemi, niż naturalna blondynka.