Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Fryzury których nie trzeba układać, czyli jak ogarnąć różne typy trudnych włosów

29 grudnia 2014, 22:46
– Nie istnieją uniwersalne recepty na „ogarnięcie” różnych typy włosów, wszystko jest kwestią indywidualną i tylko od intuicji fryzjera zależy, czy wykorzysta ich potencjał czy nie. Jest jednak kilka reguł, które warto znać, planując strzyżenie lub stylizując włosy – mówi Oskar Bachoń. Oto one!
– Nie istnieją uniwersalne recepty na „ogarnięcie” różnych typy włosów, wszystko jest kwestią indywidualną i tylko od intuicji fryzjera zależy, czy wykorzysta ich potencjał czy nie. Jest jednak kilka reguł, które warto znać, planując strzyżenie lub stylizując włosy – mówi Oskar Bachoń. Oto one! / Shutterstock
– Znam niewiele kobiet, które byłyby w pełni zadowolone ze swoich włosów. Prawie każda z Was twierdzi, że ma problematyczne włosy, jedne się puszą i kręcą, inne są za ciężkie albo za cienkie. Jeszcze inny ktoś narzeka, że ma włosów za mało lub... za dużo – mówi Oskar Bachoń, hair and make-up designer.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
fryzura włosy uroda kobiety uroda oskar bachoń

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama