Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Koreańskie gwiazdy, które ciągle wyglądają na 20 lat i ich urodowe triki

14 kwietnia 2014, 09:41
3. METODA 4 2 4 4 minuty oczyszczania i masowania twarzy olejkiem, 2 minuty oczyszczania twarzy pianką, 4 minuty przemywania twarzy na przemian ciepłą i zimną wodą – metoda 4 2 4 robi furorę w szczególności wśród młodych koreańskich celebrytek, które zaraziły nią tysiące Azjatek.
3. METODA 4 2 4 4 minuty oczyszczania i masowania twarzy olejkiem, 2 minuty oczyszczania twarzy pianką, 4 minuty przemywania twarzy na przemian ciepłą i zimną wodą – metoda 4 2 4 robi furorę w szczególności wśród młodych koreańskich celebrytek, które zaraziły nią tysiące Azjatek. / Media
Najpopularniejsze koreańskie aktorki wyglądają na 20 lat, a są w show biznesie od.. 15. Koreańskie seriale, tzw. K-Dramas, cieszą się w Azji, od Japonii przez Chiny aż po Nepal, równie wielką popularnością co amerykańskie seriale w Polsce. Piękne aktorki, przystojni aktorzy oraz romantyczne i niesamowicie wciągające opowieści w tle, podbijają serca fanów K-Dram na całym świecie. Aktorki z najbardziej popularnych seriali i filmów wyznaczają trendy w kwestii mody i urody. Poprzeczkę zawieszają wysoko, gdyż zawsze wyglądają pięknie, nawet bez makijażu. W jaki sposób udaje im się zachować naturalny i młody wygląd? Prezentujemy siedem porad urodowych prosto od koreańskich piękności.
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda kobiety uroda kosmetyki koreańskie
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • apator22
    2014-04-14 10:17
    Slowianki i tak najladniejsze
    2
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama