Obca kobieta zwróciła uwagę Magdzie Steczkowskiej, że ma cellulit. Jej reakcja była genialna!

| Aktualizacja:

Podejście artystki do tego, co ją spotkało, to wspaniała inspiracja dla innych kobiet.

wróć do artykułu
  • ~Zzzz
    (2019-08-07 20:27)
    Hehe każda kobieta ma cellulit i ta co krytykuje też na pewno ma
  • ~Roksana77x
    (2019-08-07 20:54)
    Osoba ktora to zazuca ma pewnie jeszcze wiekszy!!!!Ale czego nie napisza babki zeby sie same ze soba lepiej poczuc...najlepiej oczerniac kogos innego.Odwrotnosc kochani..!! Cudze wytykacie a swego nie znacie.!!
  • ~Aneta
    (2019-08-07 21:43)
    Figurka super zazdroszczę.....Pozdrawiam i chcę trochę tego pozytywizmu kochana......
  • ~Karolaaa
    (2019-08-07 23:05)
    Brawo za dystans do siebie!! 👏👏👏👏👏👏
  • ~Ksiezniczka
    (2019-08-08 05:56)
    Niektorzy obcy zwracaja zawsze uwage. Jak jade rowerem na przyklad , to od czasu do czasu znajdzie sie taki, czy taka , ze gderaja, a to ze za szybko, albo za pozwoli, albo nie po tej stronie,albo, to, albo tamto,albo ze nie dzwonie, a jak dzwonie, to ze za glosno. Ludziom nie dogodzisz. A wtedy kiedy ktos sie usmiechnie i schodzi z drogi, to sie dziwie , bardzo dziwie. Jak ja jede rowerem i wobec prawa i ludzi bezblednie, to po drodze tylu pieszych, ktorzy sa na sciezce rowerowej ,albo nie po tej stronie, ale ja robie miejsce, nie wrzeszcze. Mozna? Mozna i korona mi z glowy jeszcze nie spadla, nigdy! Mnie nie interesuje kto z kim i jak i czy ma celulity, czy nie!
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-08-08 06:04)
    Czy ta Magdzia chce koniecznie zwrocic na siebie uwage? Byle czym? Czy to aby prawda co mowi, czy to czasami nie kokieteria: ach patrzcie , ktos mowi, ze mam celulity, a ja przeciwnie! Oj podejrzana sprawa.
  • ~coco
    (2019-08-08 08:55)
    Swoją drogą robienie uwag na temat cudzego wyglądu to szczyt chamstwa.
  • ~Guta
    (2019-08-12 10:18)
    Komentarze na temat czyjegoś wyglądu to po prostu kompleksy i prostactwo.
  • ~Sandra
    (2019-08-12 10:52)
    Ja mam 5 cudownych dzieci i 35 lat 5 kg nadwagi tez MAM CELLULIIT !!!! Haha i co jak sie komus nie podoba to trudno . Gratulacje buziole kobitki dla was i waszego Cellulitu
  • ~Nan
    (2019-08-12 13:46)
    Tylko, ze ona nie ma ani odrobiny cellulitu.
  • ~BOGINI
    (2019-08-20 02:36)
    Co za wstrętne,prymitywne babsko...
  • ~Ewelina
    (2019-08-20 16:01)
    Większość kobiet boryka się z tym problemem i nie ma co się oszukiwać. Też miałam strasznie widoczny. W walce z nim pomogło mi picie 2l cisowianki, odpowiednia dieta i regularne treningi na siłowni :)

Może zainteresować Cię też: