4 czynniki przyśpieszające starzenie się skóry, którym można łatwo przeciwdziałać

| Aktualizacja:

Skóra twarzy to jedna z najdelikatniejszych części naszego ciała, stąd wymaga od nas szczególnej pielęgnacji. Pierwsze oznaki upływającego czasu z reguły widoczne są właśnie na niej. Na przyspieszenie procesów starzenia się skóry wpływa wiele czynników, które niestety dosyć często ignorujemy. Twarz to wizytówka, dlatego warto o nią regularnie dbać, bez względu na metrykę.

wróć do artykułu
 • ~Izabela
  (2017-12-17 00:09)
  od młodości tzreba dbać o skórę. Nawilżać to na starość nie będzie się tak marszczyć. Bo potem to już zostanie tlyko wypełnianie zmarszczek tak jak u mnie to miało miejsce. Ale na szczęście w klinice Efecta w Częstochowie wiedzą co robią i wyszło to tak jak chciałam. ;)
 • ~Kinga
  (2018-11-04 09:33)
  Robiłam zabieg nawilżania skóry ponieważ była bardzo przesuszona po lecie. Zabieg wy-szedł super, skóra jest bardzo nawilżona i odżywiona. Zabieg robiłam u dr Szczepańskiej w Mielcu, bardzo fajny gabinet
 • ~Estera
  (2018-01-13 21:13)
  Wydaje mi się, że o skórę to warto dbać już od najmłodszych lat! Ja już jako nastolatka używałam kremów z filtrem na noc, a w ciągu dnia to smarowałam zawsze jakimiś porządnymi kremami. Teraz przerzuciłam się na nieco bardziej innowacyjną metodę, bo używam olejków eterycznych. Wydaje mi się, że zasługują na dużo więcej uwagi niż mają. Ja swoje kupuje na damai i można znaleźć tak wiele zastosowań, że naprawdę warto się tym zainteresować!
 • ~Pati
  (2018-11-21 19:33)
  Bardzo dobrym zabiegiem na pozbycie się zmarszczek jest wampirzy lifting, sama robiłam zabieg na twarz aby zlikwidować zmarszczki i daje super efekty. Po zabiegu skora jest wygładzona , zmarszczki zlikwidowane ,a skóra napięta. Zabieg robiłam w Arte Clinic w Gliwicach, przemiła obsługa tam jest.
 • ~wera
  (2019-03-03 21:05)
  dlatego trzeba dobrze zabezpieczać skórę przed pierwszymi oznakami starzenia. W moim przypadku najlepiej sprawdza się krem Whiten z Novaclear

Może zainteresować Cię też: