Koniec mitu: chcąc schudnąć, warto jeść pieczywo!

| Aktualizacja:

Lato za pasem. Odchudzamy się, by zdążyć ze smukłą sylwetką przed wakacjami, poszukujemy najlepszych jadłospisów, koniecznie skutecznych. Mamy dla was doskonałą receptę. Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Jedz chleb!

wróć do artykułu
 • ~szm
  (2017-06-02 10:53)
  W pieczywie nie ma nic złego, tak jak w żadnym innym produkcie o ile się go używa z głową po prostu. Ja sobie zamówiłam IQacai i nie miałam problemu ze schudnięciem, mimo że kilka wcześniejszych prób odchudzania skończyło się fiaskiem. Ale to po prostu trzeba podejść do tematu powaznie i naprawdę DA SIĘ schudnąć. Trochę aktywności, nawet ten spacer trzy razy w tygodniu po pół godziny i już krok do przodu. Tabletki moje ograniczyły łaknienie, wspierały metabolizm. I przede wszystkim trzeba nauczyć się jeść - regularność i brak pustych kalorii. To wszystko, tak mało a schudłam w dwa miesiące 14 kilo!
 • ~Gosc
  (2017-06-01 13:17)
  Pieczywo pełnoziarniste raz na jakiś czas. Jeśli chcemy zrzucić kilka kg musimy całkowicie odstawić rzeczy maczne, cukry. Chlebek papa
 • ~Edgar leśny maratończyk
  (2017-06-01 12:31)
  A ja zjadam czasem i kilogram chleba dziennie. Do otyłych nie należę, pomimo że ma tendencję do tycia, ze względu na wrodzone obżarstwo. Chleb, pod każda postacią, kupuję, dostaję od znajomych, sam piekę w domu. Gdybym przestał jeść chleb - chyba bym umarł z głodu a w każdym razie nie miał bym sił na uprawianie ulubionych sportów wydolnościowych. Do gotowania kasz jakoś przeważnie nie mam cierpliwość, choć kasze też lubię. Wolę się najeść chleba, chętnie pełnoziarnistego, wtedy dopiero gra muzyka!
 • ~dw
  (2017-05-31 08:47)
  To są takie brednie , że szkoda czytać. Pierwszy raz w życiu naprawdę schudłem kiedy zrezygnowałem z pieczywa. I nie samych węglowodanów w postaci np ryżu czy kaszy tylko właśnie pieczywa.