8 szkodliwych rzeczy, które fundujemy włosom, bo chcemy je upiększyć

| Aktualizacja:

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety uwielbiają eksperymentować ze swoimi włosami. Niestety, częste stylizacje mogą niszczyć włosy. O tym, co i jak wpływa na nasze włosy opowiada Wojciech Stasiak, stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

wróć do artykułu
 • ~Bulgur
  (2016-06-21 11:24)
  ja mam włosy proste jak druty a moim wielkim marzeniem było od zawsze mieć fale na głowie. Troszkę przesadziłam z lokówką i miałam słabe, przesuszone i wypadające włosy. Dla wszystkich pań polecam zainwestować w biotebal. Wcześniej znałam tylko tabletki a teraz mają super odżywkę do włosów. przy regularnym stosowaniu włosy przestają wypadać i są dużo zdrowsze.
 • ~Axa
  (2017-08-28 18:15)
  Tapirowanie i lakier odstawione w kąt, na ich miejsce wprowadzona jest dobra odżywka i tabletki, zawierające biotynę z Biotebala. Myślę, że po miesiącu będzie widać nawet nowe przyrosty. Kiedyś już używałam takiej metody i zadziałała bezbłędnie.Teraz będzie identycznie.
 • ~cynka
  (2018-02-28 10:45)
  Ja się nie przyznam ile z wymienionych powyżej rzeczy robiłam na swoich włosach. Generalnie, dużo tego było. Dlatego odmówiły współpracy i teraz są jak ja to mówię, na terapii w sanatorium. Mam już bardzo dobrą odżywkę i codziennie biorę biotynę, oczywiście tą wspomnianą przez was. Kuracja trwa miesiąc, a powinna jeszcze dwa. Teraz trzeba tylko czasu i cierpliwości.

Może zainteresować Cię też: