Zrób z rąk swoją najlepszą wizytówkę! Zabiegi, które odejmą dłoniom lat

Codzienna pielęgnacja dłoni zapobiega ich starzeniu się. Ważne jest jednak nie tylko stosowanie kremów nawilżających, lecz także ochrona przed słońcem, mrozem i środkami chemicznymi. Można również skorzystać z laserowych zabiegów ujędrniających i usuwających plamy pigmentacyjne. Niezwykle skuteczne są peelingi.

wróć do artykułu
 • ~KAsia
  (2015-06-11 17:37)
  peelingi można zrobić sobie samemu, nie ma problemu. ważne żeby zapewnić dłoniom nawilżenie, kremowanie rąk jest już moim nawykiem, po każdym myciu rąk obowiązkowo jest krem. a do codziennego stosowania mydło w kostce Nostalgia z verbeną :)
 • ~Jola
  (2015-06-19 16:24)
  a po pielęgnacji paznokcie malujemy lakierem Rimmel, czy Astor. Na szczęście w hebe i super pharm są teraz niezłe promocje ;)
 • ~Kasia
  (2018-11-22 17:37)
  Mogę polecić zabieg z infuzji tlenowej, jest bezpieczny i myślę , że w tym przypadku bardzo dobrze się sprawdzi. Mam zaufaną klinike którą moge polecić Bon Jour
 • ~Joanna
  (2018-12-19 17:39)
  Jak chodzi o usuniecie drobnych zmarszczek to polecam laser frakcyjny co2. Daje niesamowite rezultaty. Jest bezpieczny dla skóry i bardzo dobrze wygładza zmarszczki a efekt jest długotrwały. Sama robiłam taki zabieg nie dawno w klinice Magnopere w Krakowie ul. Grzegórzecka i bardzo jestem zadowolona z efektów.