Planujesz depilację laserową? Przygotowanie ciała musisz zacząć pół roku wcześniej!

Do zabiegu depilacji laserowej należy się przygotować nawet kilka miesięcy wcześniej. Niezbędna jest rezygnacja z leków i ziół o działaniu fotoalergicznym, peelingów na bazie kwasów, a przede wszystkim opalania. Zabiegi depilacji laserowej pozwalają w szybki i bezbolesny sposób usunąć niechciane owłosienie ze wszystkich partii ciała, ich skuteczność zależy jednak od karnacji skóry i koloru włosków.

wróć do artykułu
 • ~Dominikaa
  (2014-09-26 11:27)
  Najlepiej przed zabiegiem skonsultować się z kosmetyczką, ja tak zrobiłam i miałam depilację tutaj: http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ i jestem bardzo zadowolona. Te pół roku to chyba przesada.
 • ~Gabi
  (2014-09-29 21:02)
  mnie nei zniechęcił długi czas przygotowania się do zabiegu. To taka wygoda i ułatwienie życia. Nie zużywa się setek maszynek, nie ma się pozacinanych nóg i boli raz a nie co dwa tygodnie jak w przypadku depilatorow i wosków. robiłam zabieg laserowy w osteomedzie w Krakowie i mogę polecić wszystkim.
 • ~RenataD
  (2019-07-02 07:24)
  Zgadzam się z artykułem - odpowiednie przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej to połowa sukcesu. Opalanie, stosowanie agresywnych peelingów, picie ziołowych naparów (np. z dziurawca), czy zażywanie światłouczulających leków niedługo przed laseroterapią nie tylko jest przeciwwskazaniem, ale w razie ukrycia tego typu faktów przez pacjentkę może bardzo jej zaszkodzić. Warto być tego świadomym i postępować zgodnie ze wskazaniami lekarza dermatologa, który najlepiej doradzi jak przygotować się do depilacji laserowej.

Może zainteresować Cię też: