Na wypadające włosy pomoże zmiana diety. Oto, co do niej włączyć, a z czego zrezygnować

| Aktualizacja:

Łysienie plackowate to problem, który dotyka coraz więcej osób, przede wszystkim ludzi młodych między 20 a 40 rokiem życia. W wielu przypadkach przyczyną problemu są schorzenia układu immunologicznego. Pomocna może okazać się tutaj zmiana diety.

wróć do artykułu
 • ~sara
  (2014-09-15 10:07)
  moja dieta jest zrównoważona i nie mam problemów z włosami ani ze zdrowiem. ostatnio dodałam do niej soki z oleofarm z mnóstwem witamin więc jak mam ochotę na coś słodkiego to sięgam po nie. nie mają dodatku cukru ani konserwantów więc są zdrowe.
 • ~martyna
  (2014-09-17 09:15)
  a co z kosmetyków do włosów? nie pomogą na wypadanie wcierki? dieta to podstawa ale włosom trzeba dać kopa.. te z wypadającymi włosami niech postawią na wcierki, wcierane dzień w dzień czynią cuda. blogosfera huczy od dobrych wcierek wystarczy poszukać ale moim zdaniem najlepsze są ampułki seboradin forte pojawiły mi się w krytycznym momencie całkiem nowe włosy po nim!
 • ~felicja
  (2015-09-16 13:30)
  Miałam bardzo poważny problem z wypadającymi włosami po porodzie. W kiepskim stanie też były moje paznokcie. Za radą przyjaciółki zaczęłam brać biotebal, zawierający biotynę. Nie czekałam długo, żeby wypadanie się zahamowało, a po całej kuracji moje włosy wreszcie zaczęły wyglądać normalnie. Paznokcie zresztą też.
 • ~mariola
  (2017-09-28 19:13)
  Mi też pomógł Biotebal. Używam tabletek i jestem zachwycona.
 • ~dudka
  (2018-07-29 15:35)
  samą dietą chyba trudno zatrzymać wypadanie włosów. Mnie udało się zahamować wypadanie biorąc przez kilka miesięcy tabletki biotebal, które zawierają dużą dawkę biotyny. Biotyna ma zbawienny wpływ na włosy, nie tylko hamuje wypadanie, ale także je wzmacnia