Sprawdzone sposoby na regenerację słabych włosów

Jeżeli lubisz zabawę włosami, często je farbujesz, używasz prostownicy, falownicy lub innych sprzętów działających na zasadzie wysokich temperatur, musisz liczyć się z tym, że mogą stać się suche i matowe. Ponieważ zabiegi rekonstrukcji wykonywane w salonach fryzjerskich to niemały i często – kilkurazowy wydatek, dziś radzimy, jak regenerować włosy ekonomicznymi sposobami.

wróć do artykułu
 • ~Sylwia
  (2016-06-13 13:59)
  Jak włosy lecą na potęgę, to rzeczywiście spory problem. Lepiej w takiej sytuacji pójść po poradę do specjalisty, dopóki bardziej się nie pogorszy. Co prawda nie miałam aż tak drastycznego problemu z włosami, ale chciałam je odżywić i wzmocnić, dlatego w Karboklinice poddałam się mezoterapii osoczem bogatopłytkowym oraz karboksyterapii. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po jakimś czasie można również zauważyć odrost nowych włosów na głowie. Myślę, że osoby które mają problem z utrzymaniem swoich włosów na głowie powinny poddawać się tego typu zabiegom.
 • ~okładka
  (2013-08-31 11:34)
  Suche i matowe włosy to tzw mały problem. Gorzej jak już zaczną wychodzić, a to wbrew pozorom nie jest wcale tak trudno. Moja koleżanka zaczęła w pewnym momencie tracić włosy na potęgę. I dość długo nie wiedziała co z tym począć. Dopiero niedawno, jak w Krakowie w osteomedzie uruchomili Safer, to mogła coś z tymi włosami zrobić. I teraz już wygląda normalnie
 • ~sd
  (2013-08-03 22:00)
  Ale banały, szkoda było czytać.