Bezpieczne plażowanie w pigułce: porady eksperta

| Aktualizacja:

Lato to pora roku, na którą większość z nas czeka zawsze z wielką niecierpliwością. Nic tak przecież nie poprawia nastroju, jak słoneczny i ciepły dzień. Bez słońca nie byłoby życia, jednak trzeba być świadomym, że promieniowanie słoneczne ma również negatywne działanie. Odbija się ono przede wszystkim na naszym zdrowiu i jest głównym czynnikiem przyśpieszającym procesy starzenia skóry. Czy można się przed nim uchronić i już tego lata rozpocząć bezpieczne plażowanie?

wróć do artykułu
  • ~balbina
    (2014-08-24 16:29)
    Oj to zachęciłyście mnie bardzo do spróbowania tego suplementu. A gdzie można go kupić ? Jak teraz zacznę przyjmowac to kiedy zobaczę pierwsze efekty ?
  • ~lena
    (2014-08-21 14:36)
    Tych nie przyjmowałam akurat ale dla mnie bardzo dobre działanie maja równeiż tabletki My Sun Complex. I biore juz 2gi miesiąc, moja skóra jest lekko śniada,opalenizna utrzymuje sie o wiele dłużej.
  • ~olga
    (2014-06-11 20:36)
    Ja przed urlopem zaczełam przyjmować My Sun Complex. Bralam 1 kapsułkę dziennie. Pojechałam nad nasze Morze i wiadomo jak to z nasza pogodą. Ale coś mnie tam złapało to nasze słoneczko. I musze powiedziec ze dzięki tym suplementom moja opalenizna nabrała ładnego, brązowego koloru i pytali mnei czy wróciłam z Hiszpanii.
  • ~jowita
    (2014-06-08 20:43)
    A przez jaki okres czasu trzeba przyjmowac taki suplement zeby efekty były widoczne i zeby nasza skóra nabrała ładnego, brązowego kolorytu ?
  • ~Ada
    (2014-03-19 16:43)
    Ja miałam z nim styczność- jest bardzo skuteczny i do tego nie drogi,więc polecam wszystkim. Kupowałam w jednej z aptek internetowych,cenowo też prezentuje się bardzo przyzwoicie.
  • ~Wioletka
    (2014-03-13 16:26)
    Wystarcza dobre kosmetyki do opalania i na pewno uzyskamy efekt,koleżanka polecała mi też suplement diety Sun Complex i czytając opinie na forach to faktycznie jest chwalony i skuteczny. Miałyście z nim styczność?
  • ~ali
    (2013-07-16 13:49)
    Zgadzam sie z Tobą. Jak porównywałam inne tego typu suplementy to ten zawiera dużą dawkę karotenoidów i dzięki niemu własnie nasza skóra będzie miała piękny, brązowy koloryt.
  • ~kinga
    (2013-07-10 13:34)
    Najlepiej kilka tygodni wczesniej warto jest przyjąc taki suplement jak Sun Complex my beauty system i dzieki takiej suplementacji cieszyć sie tylko zdrową i ładnie opaloną skórą. Na prawde działa i nasza skóra ma piekny brązowy kolor.