Zabiegi, którym gwiazdy zawdzięczają nieskazitelny wygląd

Dbanie o wygląd stało się jednym z najważniejszych aspektów życia gwiazd. Dla gładkiej cery, szczupłej sylwetki czy jędrnych pośladków osoby z pierwszych stron gazet są w stanie zrobić naprawdę dużo. Przedstawiamy bezbolesne i zapewniające niemal natychmiastowy efekt zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym najczęściej poddają się gwiazdy.

wróć do artykułu
 • ~kolo
  (2013-02-27 06:39)
  Auto reklama firm +reanimujacych+ cialo idiotek poddajacych sie takim zabiegom nabija kase cwaniakom zerujacym na naiwnosci nie tylko bladynek.
  Wiem, ze nie mozna nic na to poradzic, bo kobieta - jak mawia Marcin Daniec - jest taka dziwna konstrukcja.
  Moja zona nie poddaje sie zadnym - opisywanym w artykule - zabiegom a uwazam, ze nie nakezy do najgorszych.
  Ot po prostu porownaj urode kobiety 50+ gdy ten plus powinien byc slusznych sobie rozmiarow:

  odnalezione fotki:
  3 x w.atlantspace.de/marianna8/

  oraz juz znane:
  3 x w.atlantspace.de/marianna7/
  3 x w.atlantspace.de/marianna/.
 • ~gosc
  (2013-10-04 14:15)
  Uwazam ze warto dbac o siebie a kazde wspomaganie medyczne jak najbardziej pomaga . Nawet w mlodszym wieku jako profilaktyka.
  Trzeba dbac nawet o miejsca intymne, sama mialam problem z luzna pochwa i w swietnej Klinice Beautymed pomogli mi z tym problemem wykonujac zabieg laserowego obkurczania pochwy. Warto o siebie dbac w kazdym wieku !
 • ~Patinka
  (2016-03-11 15:04)
  No nie powiem że tym wszystkim gwiazdom nie zazdroszczę, że mają na to wszystko kasę, ale mi też zdarza się czasami wybrać do kosmetyczki ;). Ostatnio byłam np. w Vesunie na mikrodermabrazji diementowej :)