Dieta tasiemcowa: szokujący sposób na piękno

| Aktualizacja:

Podobno to dzięki niej wielka Maria Callas schudła kilkadziesiąt kilo. Popularna w latach 30-tych XX wieku, powraca i dociera do Polski. Dieta tasiemcowa. „Skuteczna” lecz śmiertelnie niebezpieczna. To piękno, czy raczej śmierć w pigułce?

wróć do artykułu
  • ~prazikwantel
    (2010-10-21 17:29)
    Miałem "obcego" prawie 20lat.Jakoś się z nim żyło-raz lepiej raz gorzej ale tylko niedowaga mi przeszkadzała najbardziej.Niedawno przeszedłem leczenie i się go z powodzeniem pozbyłem.Waga szybko rośnie co mnie akurat cieszy bo ważyłem tylko 60kg.
  • ~Stiff
    (2010-10-21 17:46)
    Temu doktorowi powinni odebrać nie tylko doktorat ale nawet świadectwo zdrowego rozsądku a co by było jakby ampułki z tasiemcem były znanego pochodzenia to co ?
  • ~Medix
    (2010-10-21 18:22)
    Specjalista od zdrowego żywienia, dr Szczepan Zarękas, w rozmowie z portalem
    pinger.pl. powiedzial: „Ampułki zawierające tasiemca są nieznanego pochodzenia i nie zostały oficjalnie dopuszczone na polski rynek. Apeluję o rozsądek!”

    Chyba ten "specjalista" jest chory psychicznie, a jego wypowiedz uwlacza godnosci lekarza, ktory zlozyl przysiege Hipokratesa!

    Jak mozna pasozyta, ktory jest uznany za ciezka chorobe, rozpatrywac w kategoriach "oficjalnego dopuszczenia na polski rynek"?
    Moze nalezy rozwazyc "dopuszczenie na polski rynek" gronkowcow, pratkow Kocha i streptokokow w ampulkach!
    Od gruzlicy tez sie chudnie, a amputacja obu nog tez znacznie zmniejsza "nadwage"!
    Banda idiotow!
  • ~Bon Apetite
    (2010-10-21 18:24)
    Podobno dostępne są również ogonki owsika i panel środkowy glisty. Też w gotowych do połknięcia ampułkach. Szklanych.
  • ~Angelolog
    (2010-10-21 18:25)
    Na potencje najlepsze jest - jak wiadomo - kozie mleko z gipsem!
    Tylko nie jest pewne (bo nie ma na to oficjalnego atestu), czy takie mleko wzmaga rowniez potencje umyslowa, ktora zwlaszca u lekarzy ostatnio jakby szwankuje!
  • ~badziewie z Chin
    (2010-10-21 18:56)
    No i znowu badziewie z Chin. Kiedy to się skończy?
  • ~ja
    (2010-10-21 19:34)
    ot jest popyt to musi byc i podaż
  • ~kleks
    (2010-10-21 20:13)
    #

    ~badziewie z Chin2010-10-21 18:56

    No i znowu badziewie z Chin. Kiedy to się skończy?

    Badziewie z Chin, ale mózgi tych idiotow, co kupuja, czysto polskie, katolockie i patriotyczne!
  • ~student
    (2010-10-21 21:20)
    a mnie się na tych tabletkach dobrze żyje i szczplutko
  • ~poli.exe
    (2010-10-21 22:39)
    Ale ludzie mają pierd...lca. Ręce opadają... Niech jedzą połowę tego co normalnie.
  • ~pkp
    (2010-10-21 23:16)
    swietny artykuł bo zajmuje mózgi teletubisiów i innej gawiedz, a oto chodzi władcom.
  • ~ula
    (2010-10-21 23:52)
    "Dieta"?!! Ktoś tu chyba zwariował, na czele z panem specjalistą, dieta, to specyficzny sposób żywienia się, zazwyczaj kojarzony z pozytywnym efektem, a tasiemczyca to po prostu choroba, taka jak owsica, toksoplazmoza czy inne choroby pasożytnicze ze wszystkimi jej konsekwencjami i ie ma tu znaczenia czy ampułki z tasiemcem są znanego czy nieznanego..
  • ~Gratulacje_dla_autora
    (2010-10-23 15:14)
    Znakomity tekst. Gratulacje dla Autora!
  • ~kasia
    (2010-11-01 20:38)
    powodzenia dla tych, ktorrzy tego probowali !
    Dla mnie to idiotyzm i zabijanie wlasnego siebie...
    W zyciu bym tego nie wziela, choc chcialabym byc szczupla...
    Niestety jestem otyla..., ale wole cwiczenia i ZP (zrec polowe), niz umierac...