Ta ekonomistka z tytułem doktora z ramienia Samoobrony sprawowała urząd ministra pracy i polityki społecznej w 2 kolejnych rządach. Zapadł w pamięć jej wizerunek jako statecznej i korpulentnej pani w średnim wieku, której moda nie przeszkadza. Nic dziwnego, że jej metamorfoza stała się wielkim wydarzeniem medialnym. Finalnym akcentem, wisienką na torcie jest jej udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie w scenicznym negliżu prezentuje odchudzoną sylwetkę.

Reklama

Teraz Anna Kalata opisze, jak się zmieniała.

Czy nowa rola zniszczy karierę Muchy?Inne

Gdy Kalata z korpulentnej pani minister z niemodnym koczkiem zamieniła się w długowłosą szczuplutką blond piękność, zahuczało w mediach, a tysiące Polek zechciało ją naśladować. Nic dziwnego, okazało się bowiem, że przy dołożeniu odpowiednich starań praktycznie każda zmiana w wizerunku jest możliwa. Jakich starań? Pani minister planuje zdradzić swoje tajemnice. Nie za darmo.

„Rozpoczynam pisanie książki o metamorfozie” – zdradziła Kalata. „Opiszę, jaka byłam i jaka jestem. Chciałabym pokazać ludziom, że wszystko co osiągamy w życiu, zależy tylko od naszego umysłu” – przekonuje pani polityk.

Czy nowa rola zniszczy karierę Muchy?Inne

„Panie, które będą chciały się dowiedzieć, jak się zmieniałam, może znajdą tam coś dla siebie” – zachęca przedsiębiorcza była minister.

Na razie pozostaje podziwiać promienna buzię i długie nogi w kabaretkach tej blond-seksbomby i zestawiać ze zdjęciem jej poprzedniego wcielenia. Ku pokrzepieniu serc.

AFP

Czy nowa rola zniszczy karierę Muchy?