Inne
Reklama

Kto był w Wenecji, zrozumie zachwyt legendarnej Coco nad urokiem tego miejsca. Już od pierwszego pobytu w Wenecji Chanel pokochała miasto gorącym uczuciem. Zachwyciła się jego tajemniczością, kolorytem, atmosferą... I taki ma też być jesienny wizerunek kobiety anno domini 2009 według marki Chanel.

TAM, GDZIE SŁOŃCE ODBIJA SIĘ OD WODY

Peter Philips, Międzynarodowy Dyrektor Kreacji Makijażu Chanel stworzył nową kolekcję jesiennego makijażu w kolorach Wenecji. Dominują w niej szlachetne szarości i beże oraz szary, srebrny, czarny, ceglaste róże i ciepłe beże. Czyli wszystkie te barwy, które można odnaleźć podczas jesiennej wędrówki między wąskimi kanałami Wenecji.

Przebojem tego sezonu będą cienie z Kolekcji Eksluzywnej EYE GLOSS. Intrygujące spojrzenie, jak z zza weneckiej maski, można osiągnąć dzięki efektom perłowym, kolorom złota, czerni i połączeniu czerni z czerwienią. Cienie EYE GLOSS mają delikatną konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą. Najlepiej aplikować je palcami.

Linia pomadek ROUGE ALLURE kusi tej jesieni sześcioma nowymi kolorami. Wśród nich jest delikatny odcień drzewa różanego (Amusing), ale i bardziej niepokojący... niebieskawy róż (Comedia). Ten perfekcyjny makijaż wykańcza Fresque, czyli jedwabisty róż w odcieniu brzoskwini, który skutecznie uwydatni kości policzowe.

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz defekty urody największych gwiazd
>>> Jak długo można przechowywać kosmetyki?
>>> Podkład jest, a jakby go nie było