• ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-03 21:19)
    sutki to są piersi a to co wy określacie mianem sutków to są brodawki...
  • ~maga8
    (2019-09-30 19:40)
    Ma problem ze sterczącymi sutkami. Całe życie miałam to samo, choćbym nie wiem jak gruby stanik ubrała, sutki przebijają. Dla mnie bywa to krępujące. Ale co mam zrobić? Nie zawsze uda się założyć maskujące ubranie.
  • ~Kasia
    (2019-09-29 17:14)
    Naprawdę ludzie na świecie są tak zacofani, że nie wiedzą i istnieniu miękkich stanikow, które równie dobrze podtrzymują piersi co usztywniane? Średniowiecze... A do tego zazdrość, bo kobieta jest piękna.
  • ~Madame
    (2019-09-29 10:33)
    Czasami " stoja" ,mnie to tez u mnie irytuje, juz nosze biustonosze z ochrona, ale czasami, zwlaszcza przy zmianie temperatury, to nawet wlosy deba staja. Ale , rzeczywiscie, to nie jest przyjemne, jak widac .
  • ~doc
    (2019-09-29 08:41)
    NO i co Fajny cyc ...... ale nie dla demokratów ani dla niemieckich kapusiów .........
  • ~Hannka
    (2019-09-29 04:18)
    Alleluja, Genitaliusza zablokowali, nicka tez! Hurra, nareszcie!
  • ~Hannka
    (2019-09-29 04:13)
    Przesadzila z tym silikonem!
  • ~Krzyś Miś
    (2019-09-29 00:37)
    Matołów "dziennikarskich" (z toruńskiej szkoły ???), z pogardą, informuję, że to co ich podnieciło to widok brodawek sutkowych. Może, na taki widok, zamiast walić niemca po kasku powinni poczytać podręcznik gimnazjalny do biologii lub Wikipedię?
  • ~Cicho tam - nie znacie polityki
    (2019-09-28 21:53)
    Ważne, że koszerne cycki córki, są chętne i mogą pomóc w przyszłorocznych wyborach ojca.
  • ~Lewadztwo tak ma
    (2019-09-28 16:40)
    Super piersi u POlszewikow takich od 30 lat nie uśledzisz jak Kidawa czy ślesinskaja
  • ~Czyścioch
    (2019-09-28 16:11)
    Czy Adrian też tam był? Jak był - no to się zaślinił na bank.
  • ~Czyścioch
    (2019-09-28 16:04)
    Pełnomleczna - mniam! Podydkałoby się.
  • ~bartolo
    (2019-09-28 13:32)
    Miejcie litość - w czasach kiedy mnóstwo kobiet opala się na plażach toples podniecać się że komuś na bluzce zarysowały się sutki - to jest żałosne
  • ~Wygląda mi na wysokomleczną.
    (2019-09-28 01:46)
    Ciekawe jak ją Kuśner karmi: ===> 1. Mieszanką przemysłową, (jakieś premiksy) - 2. TREŚCIWYMI, (ziarno zbóż, nasiona strączkowych, śruty poekstrakcyjne) - 3. OBJĘTOŚCIOWYMI SUCHYMI (siano, słoma) czy może zupełnie zwyczajnie - 4. zwyczajny wypas na pastwiskau (z dopłatami)?
  • ~Kasia Merytoryczna-Bardzo
    (2019-09-28 01:32)
    Teraz, jak jakiś stary profesor będzie się wypowiadał w TV, to zamiast słuchać skupimy się na jego zębach, cerze, zmarszczkach, garderobie.... A jak powie coś słusznego, to zakrzykniemy, że jest częściowo łysy i do tego siwy!
  • ~Bo u ż*ydów tak już jest!
    (2019-09-28 00:58)
    Mąż (w tym wypadku Kushner) coś każe, żona ( w tym wypadku Ivanka, córka prezydenta USA) musi. - Trzeba przecież zbierać i mobilizować tatusiowi, na przyszłoroczne wybory, jak największą ilość zwolenników... Bez tatusia, Kushnerowi kończą się interesy. Żona musi mężowi pomagać w interesach. Chociażby nawet własnymi cyckami. Pieniądz to pieniądz. I nigdy nie śmierdzi. Ważniejszy od cycków Iwanki.
  • ~Juliusz
    (2019-09-27 21:52)
    Jasne nie wiedziała jak wygląda i po prostu wyszła.:-))))Biedulka.Takie czasy cóż się nie robi dla lansu.Wszystko na sprzedaż.
  • ~iii
    (2019-09-27 20:09)
    Ta rodzina sama się kompromituje. Nikt im w tym nie musi pomagać.
  • ~Kamil
    (2019-09-27 20:05)
    No i cudownie tylko skąd pewność że nie miała stanika, Ktoś tu chyba ma słabą wiedzę o modelach damskiej bielizny.
  • ~atomowy krasnal
    (2019-09-27 18:23)
    Jeśli tak "sutki zdominowały obrady szczytu ONZ" - to czy będzie w tej sprawie uchwalona rezolucja Zgromadzenia Ogólnego?