• ~atuty
    (2019-09-03 11:32)
    Cenię u Karen Pence jej naturalność: wygląda sympatycznie, normalnie i nie jest "zrobiona" jak wiele Amerykanek.
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-09-03 13:01)
    Pani Karen Pence,Druga Dama USA, jest nauczycielka i artysta specjalizujaca sie w akwareli. Ma 62 lata, W styczniu tego roku zdecydowala sie podjac pace zawodowa jako nauczycielka malarstwa w prywatnej szkole w Springfield, Virginia. Jest osoby skromna, Matka 3 dzieci. Porownywanie Jej stylu ubierania z mlodszymi zonami politykow nie jest na miejscu.
  • ~*****
    (2019-09-03 14:29)
    Proporcjonalnie zbudowana zgrabna kobietka Pani Karen a nasza Prezydentowa niestety nie.
  • ~Picus
    (2019-09-03 16:00)
    Przynajmniej naturalnie skromność górą. A u nas widać szastanie kasą .
  • ~Grażka
    (2019-09-03 16:37)
    Szyk i elegancja u prezydentowej Agaty Duda przebija wszystkich .Wymiary jak modelka .Polacy zamiast się cieszyć jak zwykle krytykują.
  • ~Adzia
    (2019-09-03 16:57)
    Wygląda bardzo naturalnie i widać, że jest skromną kobietą i jej jedynym celem, nie jest modnie wyglądać.
  • ~Matka
    (2019-09-03 17:59)
    Typowe dla prowincjuszów zaprosić kogoś w gości, a później go obsmarować. Cieszcie się, że raczyła przyjechać. Gość w dom Bóg w dom staropolskie powiedzenie.
  • ~Era
    (2019-09-03 18:04)
    Kogo to interesuje co narzucił na siebie pierwszy wieszak RP
  • ~Anna
    (2019-09-03 18:46)
    Może przynajmniej ma własne zdanie i coś do powiedzenia
  • ~Kasia73
    (2019-09-03 19:09)
    Wyglądała naturalnie i sympatycznie,czego nie można powiedzieć o naszej I Damie. Najbardziej nie podoba mi się ten sztuczny uśmiech z buzią w ciup.
  • ~Pan Tadeusz
    (2019-09-03 22:03)
    Powiem tak obie panie wypadaja bardzo blado przy Pierwszej damie Jolancie Kwasniewskiej!
  • ~Maria
    (2019-09-03 23:44)
    Ta amerykanka to bez klasy i szyku.... Taka pucolowata Pelasia..
  • ~Cześć
    (2019-09-04 00:18)
    Pani Karen jest bardzo proporcjonalnie zbudowana. Naturalna, pogodna i ciepła kobieta. Nasza DAMA przy każdej pani wypada kiepsko. Wielka huda , fryzura fatalna , małe oczka i stara twarz. A ciuchy? No cóż - miałem można ubrać i tez będzie wyglądać
  • ~Misio..,,,,...........,,,,,,,,,.,,,,,,...,,
    (2019-09-04 01:23)
    Tak, ale Karen Pence dobrze gotuje , a nie tylko bezmyślnie się stroi.
  • ~Elam50
    (2019-09-04 05:12)
    Wyglądała naturalnie i młodo jak na swoj wiek piekne włosy ale długość sukienek za krótka skracała jej sylwetkę.
  • ~esterakazimiera
    (2019-09-04 11:24)
    Pani Karen budzi sympatię i wygląda bardzo młodo mimo ze jest starsza prawie o 20 lat od Naszej Pani Prezydentowej!Amerykańska, artystyczna, niezależna, delikatna,fantastyczna Pani Profesor Akwereli!
  • ~Aurelia
    (2019-09-04 13:57)
    Bardzo zgrabna kobieta Bardzo naturalna .. Przynajmniej nie wygląda na wieszak.
  • ~Acomitam
    (2019-09-04 14:07)
    Jest spora różnica wieku na młodej zawsze wszystko dobrze wygląda a na starszej niestety nie. Nie ma się co podniecać wyglądem Pani Dudy niestety nie udziela się nigdzie , kazano jej się nie odzywać? Moim skromnym zdaniem najlepszą pierwszą damą była Jola K.
  • ~Ggghh
    (2019-09-04 14:41)
    Ale coś jeszcze umie oprócz strojenia i" zadawania szyku "?
  • ~Zula
    (2019-09-04 16:06)
    Obie panie wyglądały pieknie. Nareszcie mamy Pierwsza Damę wspaniała, cudowną i zjawiskową.

Może zainteresować Cię też: