• ~asu
    (dzisiaj 01:48)
    Manekin, lub "wieszak drewniany",jedno i drugie to niemowy. Prawdopodobnie przemoc do-mowa ,zakaz rozmowy, smutne to ale prawdziwe, jedynie wspolczuc!
  • ~Donaldinio Adolfowicz Balzuo Tuskaczewskij
    (2019-09-11 23:43)
    Pencowa, otyle babsko! Pani Duda wyglada przy niej jak gwiazda?
  • ~Paniusia💃👠👜
    (2019-09-08 12:20)
    Zu akurat wyglada Dudzina babina lepiej, ale potem zalozyla te straszna c i o t o w a t a czarna kieckie, no i po staremu , jak ciocia Klocia z Kujakowic Gornych!
  • ~ziuk
    (2019-09-08 11:18)
    Ani jedna, ani druga nie wygląda atrakcyjnie. Cokolwiek by nie ubrały. Może 30 lat temu to były w miarę atrakcyjne dziewczyny, ale teraz to już nawet śladu po tym nie ma. A tak w ogóle jakie to ma znaczenie i dla kogo poza jakimiś pustakami?
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 07:15)
    Pani Karen wyglada sympatycznie, "normalnie", ma fajne proporcje, usmiechnieta, mila, normalna kobieta. Pani Agata jest szczupla, wysoka, wyglada , niestety, sztucznie. Mysli, ze "dama". Ja odbieram to slowo ( w jej przypadku) bardzo negatywnie . Powinna zdjac te szpilki i swobodnie stanac !!!
  • ~Sarna
    (2019-09-07 19:49)
    Myślę że ta Pani ma na pewno więcej do powiedzenia niż nasza prezydentowa a co ubierze nie jest ważne.
  • ~równy
    (2019-09-05 23:11)
    panowie tez powinni mieć spodnie do kolan. Obowiązuje przeciez równość płci.
  • ~re33
    (2019-09-05 13:20)
    no teraz to pojechali po Pani Prezydentowej... jak jest szyk i elegencja, świetny dobór ciuchów, to punktowanie dotyczy naturalności i bycia swojską babką... to se zrobcie republikę bananową gdzieś, weźcie swojskiego komorowskiego, swietnie przybijał po swojsku łapę z Obamą, a na prezydentowa będziecie mieć fantastyczną naturalną babkę, o świetnie pasujących kształtach kaszalota, jak określił dunki sam Komorowski... nie będzie ani wstydu ani lamentów... perwersyjne przebierańce...
  • ~Milini
    (2019-09-05 12:31)
    Dudowa jak zwykle obciach
  • ~ Słodziak
    (2019-09-05 08:23)
    Pani Karen Pence , naturalna i bardzo skromna mnie się podoba. Natomiast ta druga Pani jak zwykle , sztywna i sztuczna . A ciuchy zawsze można zmienić.
  • ~Homoruski Bronisłaf - chistoryk
    (2019-09-05 06:44)
    Dobrze że niejaka Anna Komorowska siedzi teraz w kuchni w podomce i rozdeptanych kapciach i żre. To było nieporozumienia gdy ją pokazywano w mediach
  • ~Prawda
    (2019-09-04 21:07)
    Skromna i sympatyczna ,ubrana też skromnie. Jak można tak krytykować ubiór gościa ,dlatego ,że nie pochodzi od znanego projektanta i nie jest bardzo drogi. Ja na jej miejscu po przeczytaniu takich wypowiedzi,nie przyjechałabym drugi raz do Polski
  • ~Dora
    (2019-09-04 18:03)
    Pani Duda niestety sylwetki modelki nie ma ,
  • ~Zula
    (2019-09-04 16:06)
    Obie panie wyglądały pieknie. Nareszcie mamy Pierwsza Damę wspaniała, cudowną i zjawiskową.
  • ~Ggghh
    (2019-09-04 14:41)
    Ale coś jeszcze umie oprócz strojenia i" zadawania szyku "?
  • ~Acomitam
    (2019-09-04 14:07)
    Jest spora różnica wieku na młodej zawsze wszystko dobrze wygląda a na starszej niestety nie. Nie ma się co podniecać wyglądem Pani Dudy niestety nie udziela się nigdzie , kazano jej się nie odzywać? Moim skromnym zdaniem najlepszą pierwszą damą była Jola K.
  • ~Aurelia
    (2019-09-04 13:57)
    Bardzo zgrabna kobieta Bardzo naturalna .. Przynajmniej nie wygląda na wieszak.
  • ~esterakazimiera
    (2019-09-04 11:24)
    Pani Karen budzi sympatię i wygląda bardzo młodo mimo ze jest starsza prawie o 20 lat od Naszej Pani Prezydentowej!Amerykańska, artystyczna, niezależna, delikatna,fantastyczna Pani Profesor Akwereli!
  • ~Elam50
    (2019-09-04 05:12)
    Wyglądała naturalnie i młodo jak na swoj wiek piekne włosy ale długość sukienek za krótka skracała jej sylwetkę.
  • ~Misio..,,,,...........,,,,,,,,,.,,,,,,...,,
    (2019-09-04 01:23)
    Tak, ale Karen Pence dobrze gotuje , a nie tylko bezmyślnie się stroi.

Może zainteresować Cię też: