• ~taktrzymać
    (2019-09-03 08:47)
    Takiej pary prezydenckiej zazdrości nam cały świat ! , piękni i elokwentni , doskonale wyglądający , znający się dosłownie na wszystkim , poligloci , a do tego skromni i uprzejmi - BRAWO DUDOWIE !!!
  • ~Jagoda
    (2019-09-03 07:44)
    Koniec bredni...akurat na tej uroczystości była ubrana gustownie...a chcialabym zobaczyć osoby piszące te głupoty...spójrz na siebie jeden z drugim...
  • ~Mika
    (2019-09-02 21:41)
    Dobrze że słucha kogoś kto jej doradzi w strojach ale ta sztucznośc - tragedia
  • ~To ja
    (2019-09-02 21:35)
    Ta
  • ~anna
    (2019-09-02 19:55)
    Pani prezydentowa wyglądała dobrze, stylizacja nie była przypadkowa. Granatowy kolor sukienki był stosowny do charakteru uroczystości. Wszystkie panie poza prezydent Chorwacji były w ciemnych sukienkach lub kostiumach. Z kolei fason sukienki i lekki przewiewny materiał pasował to letniej, upalnej pogody.
  • ~Gautam
    (2019-09-02 17:02)
    Uważam, że była ubrana elegancko i właśnie odpowiednio do okazji. Pani Duda zawsze ma klasę. Jeszcze nie widziałam jej źle ubranej ani też źle zachowującej się. Zawsze elegancka i z umiarem. Więc artykuł jest zupełnie bez sensu, takie szukanie na siłę tematu.
  • ~Alik
    (2019-09-02 14:44)
    Super gracją i elegancja. Tak powinna wyglądać pierwsza dama jestem zachwycona.
  • ~Raspberry
    (2019-09-02 10:48)
    Na namioty dla kaszalota szly ludzkie pieniadze a polskiego dzieci chodzily glodne!
  • ~Irycho
    (2019-09-02 10:13)
    Z niej taka dama jak z ladacznicy zakonica
  • ~Jude
    (2019-09-02 10:09)
    Taka pusta baba i burak maliniak co bardziej o Ukraińców dba niż o Polaków wstyd dla Polski i Polaków mieć takie zero za prezydenta
  • ~Jola
    (2019-09-02 10:03)
    Bardzo ładnie wyszłała ale ja i tak najbardziej podziwiam Panią Kwaśniewską - to była prawdziwa dama.
  • ~Anna
    (2019-09-02 09:57)
    A jakież to znaczenie ma pierwsza dama? Treść się liczy, czy sukienka?
  • ~polacy i mlodziesz polska
    (2019-09-02 09:25)
    faktycznie komorowska miala styl gruba wygladala jak bekon razem z komorowskim prezentowali sie jak 2 swinie zero guscie zero ubiesz okulary jak nie widzisz tylko kwasnieskiego zona miala gust i styl jak prezydentowa duda a z prezydentowei pary dudy swietna zgrabna para jaki styl i inteligencja i madrosc pieknie sie prezentuja z gustem ubrani do danych okazji za komorowskich musielismy sie wstydzic
  • ~Zaza
    (2019-09-02 09:01)
    Elegancko skromnie i stosownie.Super.
  • ~nihil novi
    (2019-09-02 08:10)
    jaki po-rtal takie i komentarze DNO!!!
  • ~qrdebela
    (2019-09-02 08:08)
    Pani KOmorowska i Kwasniewska zawsze zachwycaly stylizacja, gdzie pani Dudzie do tych pan...
  • ~kręciołek
    (2019-09-02 08:03)
    wygląda jak ciocia klocia w latach siedemdziesiątych
  • ~kultury
    (2019-09-02 07:44)
    a czy ona wogole czyms zachwyca przestancie zwykla baba
  • ~Anarchista
    (2019-09-02 07:38)
    Nie można wszystkiego krytykować jak leci, tylko dlatego, że nie lubi się PiS...Nie jestem zwolennikiem partii rządzącej, ale uważam że Pani Prezydentowa ubiera się w znaczącej przewadze przyzwoicie i elegancko. Aparycję też ma całkiem sympatyczną dla oka, po co więc tyle złośliwości?
  • ~Jude
    (2019-09-02 06:40)
    Wyglonda jak antylopy w roji

Może zainteresować Cię też: