• ~Obserwtor
    (2019-08-11 11:07)
    Catherine i Charlotte są po prostu super!
  • ~Normals
    (2019-08-11 12:04)
    Obie panie sa piękne ! A wyobrażnią pod szorty zagląda wyposzczony polski ksionc bo normalny chłop widzi zgrabną dziewczynę a to że akurat księżną ?.
  • ~Wxxxx
    (2019-08-11 18:25)
    Ludzi czepiają się nie wiadomo czego , niedługo oddychanie będzie dużym zdziwieniem.
  • ~Goćć
    (2019-08-11 16:28)
    Jest zgrabna i bardzo fajnie wygląda w szortach.Poza tym to nie była oficjalna impreza.Za to u nas często jest na co popatrzeć ... , na młode 80 kilogramowe niezgrabuchy w krótkich gaciach na ulicy.
  • ~Aga
    (2019-08-11 23:05)
    A co miala ubrac?Kiecke za kolano i szpilki?
  • ~szaronka
    (2019-08-11 21:27)
    Normalne spodenki. Ludzie to XXI wiek i nie powinniście robić dużego hali za taką błahostkę. Co do dzieci to każde ma swoje humorku i to nie zależy od pochodzenia (rodzina królewska).
  • ~Goćć
    (2019-08-11 16:20)
    Jest zgrabna i bardzo fajnie wygląda w szortach .Poza tym nie była to żadna oficjalna uroczystość. Za to u nas jak chodzą po ulicy 80 kilogramowe młode nizgrabuchy to jest dopiero na co popatrzeć😠
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-08-12 07:51)
    Jezu, no skandal, sjandal, 4 letnia dziewczynka poirytowana zamieszaniem pokazala jezyk, no skandal! A ksiezna na sportowej impreze miala zalozyc kiecke po kolana? Ludzie, dajcie se na wstrzymanie!
  • ~emerytka 64
    (2019-08-12 10:37)
    Charlotte, normalne dziecko, które ma niekontrolowane odruchy. Konia z rzędem temu, kto ma dziecko, które choć raz nie pokazało językan. Księżna Kate, to normalna kobieta, to nie czasy średniowiecza. Dynastia jest coraz bardziej nowoczesna. Skandale obyczajowe w rodzinie królewskiej już nie rażą, a krótkie szorty tak. To chore.
  • ~Ja
    (2019-08-12 10:34)
    i tak grzeczna byla ja bym i fucka pokazala biedne dziecko bez dzieciństwa