• ~Krzysztof
    (2019-07-25 21:43)
    Pani Mazurek żadna dobra stylizacja nie pomoże !!!!!! Jej brzydota pokona każda stylizację Brakuje tylko że Kaczyński nie wysłał z nią do towarzystwa Terleckiego !!!!! Razem w TV belgijskiej mogli by występować i straszyc niegrzeczne dzieci np : te które nie chcą iść spać !!!!
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-07-22 14:38)
    PO ZATO JAK RZODZILO TO JADLO U SOWY NA KARTY SLUZBOWE PO ZATYM BRALI CO ROKU NA MNISTERSTWA PO100 MILIJNOW JEDEN TYLKO ZAWSZE BIEDNY BRAL130 MILIJNOW JAK PODALY GAZETY.ZAPYTANO PREMIER ODPOWIEDZIALA NAM SIE NALEZY BO MAMY ZAPISANE W USTAWIE.EMERYT DOSTAWAL 5 ZL NA MIESIOC CO DAWALO60 ZL NA ROK.W2008 ROKU POLACY DOSTAWALI W OCHRONIE2,80 ZA CIEZKO PRACE.W ZIME PRACA CALY CZAS NA POWIETRZU KONTROLA PLACU NA KTURYM BYLY KOMBAJNY.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-07-22 14:31)
    OSTANIO NA TARGU BARDZO DOBRZE POWIEDZIAL TEN PAN DO ARLUKOWICZA CO PAN ZROBIL PRZEZ8 LAT ZLODZIEJE I KOBIETA ICH POGNALA BO TO OSZUSCI I ZLODZIEJE.ZEBY MNIELI HONOR TO BY ODESZLI ALE CI LUDZIE NIE MAJO HONORU TYLKO WLADZA IM W GLOWIE SWITA I ZA DARMO KASIORA I WSZELKIE ULGI.ONI JUZ BYLI I G DLA POLSKI I POLAKOW ZROBILI.TYLKO PRAWICA Z PISEM UZDROWIO TEN KRAJ.JW TLUMY OWACJE NA STOJOCO I PODZIEKOWANIA DLA PRAWICY IPREZESA ZATO CO ROBIO I BEDO ROBIC.RESZTA TO PIC NA WODE FOTOMONTAZ.
  • ~Slepy?
    (2019-07-22 12:29)
    A ten starzec mimo iż żyje na koszt Państwa, pobiera ogromną emeryturę, choć chyba nigdy nie pracował, to jeszcze odżywia się na koszt Wyborców. A W PAPIERACH BIEDNY, NIE POSIADA PRAWIE NIC. Cwaniaczek
  • ~co komu nur fur
    (2019-07-22 11:22)
    a Mazurek wpuszczają do strefy z sukniami ?
  • ~xxxx
    (2019-07-22 08:58)
    Sukienka jej nie pomoże, tą skrzywioną gębą odstraszy wszystkich
  • ~Krystyna .z.Agencji:-)
    (2019-07-22 08:42)
    S w i n i e sue do koryta dorwaly i mlaskaly i mlaskaly!
  • ~małorolny
    (2019-07-22 07:44)
    Załóżcie mu śliniaczek bo przy tak łapczywym żarciu napaskudzi jak ****** przy korycie .
  • ~Edzik
    (2019-07-22 06:02)
    Piskie pazerne, nienazarte m o r d y !
  • ~Liddka
    (2019-07-22 06:00)
    Prezes , nie zna Savoir vivre! Zre te pierogi z kapusta, tuz nad talerzem z ktorego jeszcze inni beta brac , sloma z buta! No, ale jemu sie wydaje, ze on moze te jego zarazki wszedzie rozsiewac! Fuj!
  • ~Pott
    (2019-07-22 04:26)
    A co Kaczor tam wsuwa? Chili con carne, czy feng shiu, czy po prostu kapusniak bo on przeciez patryjota!
  • ~xxxx
    (2019-07-21 23:18)
    Dają za darmo to żrą. Każdą okazję wykorzystają żeby coś wyszarpnąć dla siebie. Bo im się należy.
  • ~Szyba
    (2019-07-21 21:15)
    Lepszy sort z Żoliborza nie wie , że nie należy jeść nad talerzem na którym są serwowane potrawy ! Burak pozostanie burakiem !
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-07-21 20:14)
    To ja już wolę Dziobatego Sasina niż pana Beata Mazurka
  • ~bbc
    (2019-07-21 19:49)
    no juz sie babolowi przytytlo
  • ~Ryszard
    (2019-07-21 18:38)
    PO zmiencie nazwe swojej bandy no itego " Pawlaka " schetyne wy.....lic to mozna na cos liczyc pozdrawiam Bieszczady
  • ~zagloba12
    (2019-07-21 15:37)
    Szkoda że Pawłowicz nie zabrali, pokazała by im jak się że.
  • ~Nie dziwi nic
    (2019-07-21 15:06)
    Po prostu dojna zmiana.
  • ~sic.
    (2019-07-21 14:45)
    swinia zostanie na zawsze swina ... tyle w temacie.
  • ~pacjent
    (2019-07-21 14:28)
    niedlugo przejdzie metamorfoze jak Kalata i wypnie sie ksztaltnym tyleczkiem na PiS. Zobaczycie !!!

Może zainteresować Cię też: