• ~Rysiek
    (2019-06-21 09:00)
    Mnie się tam podoba! Ładna sukienka i ładna Pani Prezydent.
  • ~.Krystyna.z.Agencji.
    (2019-06-21 10:45)
    Kto to ocenil? Te dwa co w smierdzacych trampkach po miescie lataja: Jacy.kow I Pierogi...albo ta niedorozwinieta umyslowo blogerka Kasia T. Mnie sie Pani Prezydent Czaputova bardzo podoba.
  • ~kalafior
    (2019-06-21 10:47)
    Rola prezydentowej nie sprowadza się do prezentacji swojej szafy a szczególnie figury. To temat dla prymitywnych plotkarzy. I takich portali jak ten.
  • ~vp
    (2019-06-21 12:11)
    Nie znam się na zaszywkach i innych dekoracjach ale pani prezydent sąsiadów z południa jest piękną kobietą o nie zaprzeczalnej urodzie słowianki .Porównajmy z naszymi gwiazdami z PiSiego zaciągu.Bo u opozycji nie powiem są panie ,które mogą konkurować .
  • ~Koles
    (2019-06-21 14:49)
    Dobrze wygląda kobieta, ładny kolor sukienki i krój. Radziłbym przyczepić się do epidemii młodocianych czołgów skapo odzianych poruszających się po ulicach naszych miast, tragedia, aż oczy od tego bola!!!!
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-06-21 14:26)
    Wyglada jak wyglada, ale ona nie modelka i ona nie na pokazie mody. Frau Merkel tez wyglada jak wyglada, no ale ona nie che uchodzic za seksotke, w ogole nie jest prozna ! W przeciwienstwie do mnie. Ja lubie chodzic seksowne ubrana , als ja moge, bo jestem szczupla i wysportowana, no i mam to i tamto ,tam gdzie trzeba!
  • ~Robal
    (2019-06-21 09:47)
    Za to brygada trzech Beci na czele z Szydło wygląda super. Oczywiście nie zapominajmy o Kryście z talią osy i Annie Sobeckiej z aparycją hipcia...
  • ~Panni
    (2019-06-21 21:33)
    O niebo ladniejsza od naszych Krystyn, Beat i jakichs tam bratanic dziewic po 4 mezu!
  • ~Kulawka
    (2019-06-21 17:25)
    To tylko opinia der dziennika. Jeśli chodzi o Czaputową. Stronniczego. Pokażcie opinię pelerynki najmniejszego, lub jego za dużą kurtkę, chciałoby się powiedzieć,ze starszego brata, no ale brata miał pokurcz takiego, jak on sam.
  • ~co głuPOta jeszcze wymyśli
    (2019-06-22 12:43)
    najlepiej wyglądał kaszalot z ruskiej budy.