• ~rita z San Escobar
    (2019-02-14 12:20)
    Donald był bardzo zadowolniony. Ale przy Johnsonie to tylko hetka pętelka.
  • ~Victoria
    (2019-02-11 14:03)
    Chec przypomniec wizyte w Polsce lilipucina w roku 1998 - cel wizyty zastraszenie polakow przed wejsciem do NATO. Kulawy liliopucin wsiadl w samolot w Moskwie - kiedy latajaca rosyjska trumna ************ sie na lotnisku w Warszawie radosc w Polsce byla nie do opisania. Wygladalo na to, ze bohaterski karzel lilipucin zabil sie przy ladowaniu na lotnisku w Warszawie. A tu reptem z rozwalonego ruskiego wraku wychodzi lilipucin, wyglada jak miniatura lamy na afganskiej heroinie [ tak, tak na tej samej afganskiej heroinie , ktora zabija 1 million ruskich rocznie - to taka dziekczynna notka narodu afganskiego nz napasc i barbarzynskie zniszczenie afghankstanu. hehe hehe hehe hehe
  • ~Victoria
    (2019-02-11 13:53)
    czy widzieliscie konkubine putina - pol ruska i pol uzbecza - po urodzeniu dwoch bekartow putinowi jest tlusta, i wyglada jak typowa ruska dojarka.
  • ~dziunia
    (2019-02-04 07:03)
    Wyglada cudownie
  • ~budziok
    (2019-01-05 18:11)
    gdzie wy tam widzicie gołą pupe...głodnemu chleb na myśli...
  • ~polok
    (2019-01-05 18:07)
    Piękna kobieta nie ma sie czego wstydzic,myślę ze ze ci co krytykują przemawia przez nich zazdrość,,,
  • ~ruska buda
    (2019-01-05 13:15)
    dobrze że byłu kaszqalot się nie POkazuje.
  • ~kit
    (2019-01-04 15:54)
    jeżeli już czegoś nie powinna mieć to tego męża przy sobie
  • ~Dorissa
    (2019-01-03 20:16)
    Też bym takie chciała.....
  • ~Me
    (2019-01-02 08:47)
    A nawet jeśli to kto bogatemu zabroni?
  • ~starszy pan
    (2018-12-31 18:16)
    A mnie się podobają ładne pupy nawet pierwszych dam . Bywa ,że pupa jest ładniejsza od innych elementów urody ?
  • ~mozemy jej naskoczyc
    (2018-12-31 17:01)
    Moze i nie powinna ,ale paraduje i nic sie nie dzieje.
  • ~Sebastian
    (2018-12-31 16:04)
    Jak ma zgrabne dupsko ! , to niech pokazuje ! Gorzej jak by miała tłuste obwisłe pośladki wielkie .
  • ~Jagababa
    (2018-12-31 11:31)
    Czy naprawdę nie widzicie, że ten strój był niestosowny? Pani Trump jest osobą publiczną, pierwszą damą jakby nie było. A to do czegoś zobowiązuje. Czy wyobrażacie sobie sytuację, że pełna klasy i posiadająca wyczucie style Pani Jolanta Kwaśniewska zdecydowałaby się na podobną stylizację? Nawet w Bridget Jones krótka spódniczka bohaterki była powodem żartów ;).
  • ~Nok
    (2018-12-31 09:53)
    Slabych macie pismakow z gowna robicie opere
  • ~Poinformowany z FBI
    (2018-12-30 21:49)
    Donald siada na Mele raz w tygodniu.
  • ~Dddd
    (2018-12-30 20:23)
    Moraliści, idealnie się. Od Trampów, celebrytów, od inaczej myślących, od inaczej kochających. Pozwólcie każdemu być sobą.
  • ~Basia
    (2018-12-30 12:51)
    NO CO JESZCZE WISZE W CZACIE PISMAKI
  • ~Basia