• ~OBS
    (2018-09-11 16:08)
    Pismaku, to ty robisz sobie złą robotę...
  • ~pola
    (2018-09-11 17:33)
    jest madra rozwazna i ladna ta p magosia wasermann ---
  • ~ ~
    (2018-09-11 15:31)
    Jak zwykle PO pie r doły made in der Dziennik !!!
  • ~Normalny
    (2018-09-11 17:40)
    Du rne de bi le z du rn ego der dziennika ,zamiast merytorycznie o pracy tej kobiety ,to banialuki piszą.Głupota i nienawiść są w tym temacie najniższych lotów.
  • ~w
    (2018-09-11 20:21)
    Ladna sukienka i ladna p,Wasermann
  • ~krzysiu
    (2018-09-11 17:59)
    Fajna babka. Jak dorosnę to się z Nią ożenię.
  • ~koneser
    (2018-09-11 23:48)
    Ładna kobieta to może siż ubrać w worek i też będzie ładna. Więc czego się czepiacie nienawistniki?
  • ~Njuu
    (2018-09-11 23:48)
    Ja akurat lubie te dziewczynę. Poza tym nie ma się czego czepiać ;-)
  • ~Lala
    (2018-09-11 21:59)
    O przepraszam: "Materiał chroniony prawem autorskim"
  • ~wpr24
    (2018-09-11 20:35)
    zabierzta mnie stąd. proszę... mojegro szwagra babki siostry męża mama miała podobne suknie i nie pisali w fakcie o zaistniałym akcie. od pana ogień ?
  • ~kaloo
    (2018-09-12 09:22)
    I tak dobrze,że nie zapytali Horodyńskiej i jej rowera o to czy miała stringi zgodne z najnowszą modą.
  • ~Marcin P.
    (2018-09-14 01:41)
    Zauważyłem,że to już nie pierwsza opinia na temat ubioru.hmmm tak to jest jak się zazdrości lub nie ma się o czym pisać aby pisać.zawsze wygląda elegancko.ciekaw jestem jak wygląda osoba która pisała ten artykuł?moje pytanie brzmi!więc jak się miała Kur.wa ubrać w garsonke?skarpety i filcaki!
  • ~vika
    (2018-09-17 22:15)
    Niech brukowce zajma się czymś potrzebnym. Co mnie obchodzi czyjaś sukienka. Pani Waserman jest inteligentną, elegancką kobietą, więc proszę nie szukać dziury w całym. Siedzi takie nie wiadomo co zadufane, że służy niemieckiemu panu za trochę wyższą stawkę niż średnia krajowa i pluje jadem, aby zasłużyć na kość.
  • ~coco
    (2018-09-12 08:30)
    Ci panowie obok to są "dobrze wychowani" inaczej bo zamiast wstać i odsunąc kobiecie krzesło siedzą jak przyrośnięci. Kindersztuba w polityce jest mało znana.
  • ~Miecz
    (2018-09-25 15:03)
    Naprawde? Nie maciee sie czego czepiac folsdojcze
  • ~les
    (2018-09-15 00:16)
    Co mi sie podoba u Pani Wasermann to to ze czysto schludnie do jej figury dobiera rzeczy,jest szczuplutka I ladna ,skromnie ale apetycznie,moj typ kobiety I urody ,prosze popatrzec na te panie z zachodnich rzadow jak sie ubieraja czasami bardzo nie gustownie I a szczegolnie premier Niemiec WIEC NIE KRYTYKOWAC PROSZE PANOW kazdy dobiera takie rzeczy jakie mu sie podobaja I jak sie czuje .
  • ~Laura
    (2018-09-12 09:09)
    Przeciez ona zawsze fatalnie wyglada jak stara baba .okulary wlosy postrzepione stroje tandetne jako wizytowka parti masakra i wstyd
  • ~PIS Imigranci