• ~Helka
  (2018-01-31 18:10)
  Swiata Angelina, chce przejsc do historii jako nowa matka Teresa. Jezdzi tu i tam, ciagnie te swoje dzieci, udaje wspolczucie, probuje przemawiac do sumien politykow. I oczywiscie chce byc podziwiana. Jak sie nazywa ta choroba psychiczna? . Jak jest taka filantropka, to niech pozbedzie sie willi tej i tamtej i niech przekaze miliony np na szkoly, czy nowe domy dla uchodzcow, tam w Jordanii, czy gdziekolwiek. Przyjezdza, do obozu, poglaska sierotki, da sobie zrobic pare zdjec na tle ubostwa i jedzie dalej. Tak tez mozna sobie robic reklame. Ach , jaka ta kobita poczciwa , matka Theresa, Angelina, czyli aniolek!
 • ~Polemizantka
  (2018-02-02 01:06)
  #Felczer Czemu szurnięta? Wydaje mi się, że każdy powinien robić ze swoim ciałem co chce i nie ma osób szurniętych czy normalnych. Chciała usunąć piersi (nie wiem dlaczego słowo cycki zacenzurowałaś) i zapobiec ewentualnej chorobie, niech robi co chce to jej życie na Boga! Nikt z was jej tak naprawdę nie zna, a wyciągacie opinię z internetu i brukowców. Wszystkich moich rodaków pozdrawiam i życzę wam mniej nienawiści i pochopnie wysuniętych opinii.
 • ~BARBARA RUNBERG
  (2018-02-24 22:30)
  PO PROTU PIEKNA
 • ~ewa koby
  (2018-02-02 00:37)
  ewa koby angelina jolie role ojca przejela corka bp to skandal miec taka matke ojca zapomnij
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.