• ~Rze
    (2018-11-14 09:57)
    der dziennik to FEKALIE!
  • ~kobieta
    (2018-11-12 11:20)
    uważałam ją za ładną kobietę ale rzeczywiście na tych zdjęciach wygląda jak babcia i ubrania ton w ton zakrywają to co ładne sprowadzając cały wygląd do wspólnego mianownika : Nuda
  • ~Iga
    (2018-11-10 17:08)
    Pani Wasserwanna dokonała wielu wpisów na tym forum , chwalących jej babciowaty styl
  • ~===
    (2018-11-09 11:46)
    Z BABKI, PANNY nie ZROBI!!! CHCIALA CHODZIC UBRANA po KRAKOWSKU to"wstretne " KRAKUSY nie DALY. Gdyby miala OLEJ ,moglaby probowac po KUJAWSKU.
  • ~spostrzegawczy
    (2018-11-09 11:38)
    Fajna kobitka, tylko to nazwisko kojarzy mi sie z odczynem wasermana...
  • ~z
    (2018-11-09 06:30)
    Drogi Dzienniku. Przyznaj sie szczerze- nie lubisz pani Malgosi i to ze wzgledow politycznych.
  • ~Krystyna 2016
    (2018-11-08 22:02)
    Co za idiotka pisała ten tekst,pani poseł ma rozum o który ty nawet sie nie otarłaś,a kwestia ubioru to kwestia gust.Wolę mało gustownie ubraną kobietę ale mądrą niż swietnie odzianą idiotkę.
  • ~Figures
    (2018-11-08 11:45)
    NIKT po-d slonce nie moze dorownac “StyleWriter” KASZALOTA!!!
  • ~POLSKA
    (2018-11-06 14:11)
    jest piękną panienkom ,..
  • ~prawda
    (2018-11-06 14:10)
    dobrze że TVN wygląda kłamcy itd, niech Panią zostawią Waserman niech patrzą na siebie ,,.,.
  • ~Xiądz
    (2018-11-06 12:10)
    Nie wiem czemu ja porównujecie z Makrelą, jeszcze nie jest premierem i jest 24 lata młodsza.. Ale choć nie znoszę PiSu to muszę przyznać, że pani MW jest bardzo ładną kobietą, gdyby tak popracowała trochę nad fryzurą... ale i tak niezła z niej laska i wygląda bardzo młodo. Chyba jest wolna a ja już niestety za stary.
  • ~afka86
    (2018-11-06 11:53)
    Serio? Kto pisze taki artykuł? Jak na podwórku... Dno... Szmira
  • ~xxxx
    (2018-11-06 08:47)
    I do tego jest skrajnie infantylna . Marne połączenie ; potwierdza tylko kawały o blondynkach
  • ~MW
    (2018-11-05 16:56)
    JEST SLICZNA !!!!!!!
  • ~piotr
    (2018-10-20 19:10)
    Nie cierpie jej, wredna, głupia baba. Ale jako kobieta jest atrakcyjna, co stwierdzam przez zęby ;D
  • ~Szary Szczery Obiektywny Obywatel
    (2018-09-12 22:13)
    Totalna bzdura poparta 5 zdjęciami jednej stylizacji ... P. M Wasserman wymiata ... już dawno powinniście usunąć to plugastwo... ze wstydu
  • ~AA
    (2018-09-06 12:46)
    Jest politykiem a Ci rzadko korzystaja ze stylistów, styl faktycznie ma nieco babciny- nudnawy, ale w branży w której pracuje nawet nie musi miec innego, choc ja zdecydowanie wolałabym ogladac ładnie i modnie ubrane panie posłanki. Na pewno w jej przypadku zmieniłanbym uczesanie a okulary zmieniały na soczewki kontaktowe.
  • ~ges dorf
    (2018-09-03 08:11)
    Ta pani to przyklad jak ma wygladac kobieta...Polska kobieta.
  • ~Anna Cat
    (2018-08-06 10:16)
    Piekna, młoda, elegancka kobieta.
  • ~Bożena Drążkiewicz
    (2018-08-04 12:52)
    Bardzo inteligentna pani, o wielkiej kulturze, również - uroku osobistym i urodzie. Ma swój styl - stonowany, odpowiedni do okoliczności i powagi sprawowanego urzędu!

Może zainteresować Cię też: