• ~piotr_antywszystko
    (2016-01-29 08:55)
    Nie wiem dla czego, ale ostatnio pojawia się masa artykolow z D**** praktycznie o niczym. Czyzby araby gdzies cos nawywikaly a teraz trzeba to zamieść pod dywan. P. Bienkowska powinna wrocic do swojego pierwotnego zawodu, notabene najstarszego zawodu swiata bodo innych zecy sienie nadaje.
  • ~jan
    (2016-01-29 09:21)
    duda to klasa ,szyk ,elegancja .bienko ska przy niej sluzaca .i ta jej buzia
  • ~Mikey
    (2016-01-29 09:44)
    Bieńkowska jest zapuszczona totalnie. Wygląda jak pijana, rosyjska właścicielka agencji towarzyskiej, ale kiedyś może była ładna. Prezydentowa za to odstawiona, ale jest przeciętna i wygląda staro jak na 43 lata.
  • ~nina
    (2016-01-29 09:59)
    Bienkowska ubrana skromnie i odpowiednio do pracy,prezydentowa z wizyta w szpitalu tez wyglada dobrze,broszka prezydentowej niepotrzebna w tym miejscu i o tej porze dnia.
  • ~Harald
    (2016-01-29 10:07)
    Niech no tylko wróci z Brukseli ta dmuchana blond lala tego rudego złodzieja. ..
  • ~kapslock
    (2016-01-29 11:56)
    Bieńkowska to ta pani dla której zarabiający 6 tys zl to złodzieje lub idioci.
  • ~Kasa
    (2016-01-29 12:03)
    Bienkowska jest kims , a Duda byla najpierw profesorska corka, a teraz.. Lubie kobiety typu bienkowskiej, zdecydowane, zorganizowane. Corki Bienkowskiej maja wyrazny wzorzec. Kinga zas ma wyraznego pecha..
  • ~ZERA
    (2016-01-29 12:23)
    panowie dziennikarzyny NIE PORÓWNUJCIE PRZYZWOITKI Z EURO - KOŁCHOZU DO PANI PREZYDENTOWEJ , BO TO SIĘ STAJE ŻAŁOSNE ...............
  • ~MADAM
    (2016-01-29 12:38)
    TO ZDJĘCIE JEST DOBITNYM DOWODEM MANIPULACJI- TRZEBA BYLO POKAZAĆ PANIĄ PREZYDENTOWĄ SIEDZĄCĄ W 'KUCKI' ABY WYROBIC SOBIE ZDANIE.JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI- MYŚLICIE ,ŻE LUDZIE TEGO NIE WIDZĄ
  • ~a-c
    (2016-01-29 12:38)
    O modzie pisze jakis grafoman. Zalosne co pisze i jak pisze.
  • ~pisowski pisowiec
    (2016-01-29 12:57)
    Styl dziwkowy kontra klasa. O czym mowa, der Dzienniku?
  • ~Genitaliusz
    (2016-01-29 12:58)
    Duda ma klasę ale prędzej bym Bieńkowskiej bobra wylizał.
  • ~pardons
    (2016-01-29 13:20)
    sadzicie iz uda sie zrobic osobowosc z tej dmuchanej lali bienkowskiej juz wam mowie nie idzcie ta droga towarzysze to droga donikad
  • ~Jaś
    (2016-01-29 18:19)
    Uderzający - uderzony to został autor lub autorka.
  • ~s-h
    (2016-01-29 18:54)
    Następny temat dla dziennikarza plotkarza z poziomem kunsztu fachowości zero.!!! Dziennikarzu plotkarzu , uprzejmie ci donoszę ,że jednej z posłanek puściło oczko w rajstopach . Więc dziennikarskim tropem wykaż której i zrób z tego atr na miarę swego talentu
  • ~Dobrze zarabiający Nauczyciel
    (2016-01-29 19:22)
    Bardzo udane połączenie jasnego granatu i szarości , obydwie panie wyglądają elegancko.
  • ~Ala do Kasa
    (2016-01-29 21:43)
    Co ty wypisujesz ,ty durniu,wstydu nie masz...
  • ~Zbyszko z Bogdańca
    (2016-01-29 22:35)
    Oczywiście, że szałowo wygląda Pani Bieńkowska, te piękne kragłości ciała i oczywiście sexapil w każdym calu, a nie wieszak z ostrymi chojchrami ramion tej drugiej Pani, nieapetyczna kobieta.
  • ~Wprost
    (2016-01-30 11:26)
    Otóż Bieńkowska wygląda jak kiedyś napisałem na starą brzydką i nadpsutą brukselkę ale z warzywniaka,przypomnijmy sobie jak podczas głosowania nad debatą o Polsce była za ,ale może umknęło wam ze całą godzinę przed debatą robiąc głupie miny lizała się z unijnymi biurokratami ,wyglądało to żenująco i ponuro ,czasem śmiesznie,pieniędzy też do grobu nie weźmie a kiedyś trzeba będzie Polakom spojrzeć w oczy,cóż może pani Duda wygląda bardzo poważnie jak na swoje lata ale to ciągle wygląd modelki,porównanie jej do Bieńkowskiej to nieporozumienie.
  • ~Oskar
    (2016-01-30 12:44)
    Styl ,szyk i figura kontra unijny kocmołuch ,któremu nie pomogą ani pieniądze ani odpowiednio zrobione zdjęcie ,bardzo dalekie od dzisiejszej rzeczywistości.